jún 29, 2016
1914 Views
Komentáre vypnuté na Obraz, ktorý ozdobí stenu

Obraz, ktorý ozdobí stenu

Written by

V súčasnej dobe sa veľa majiteľov rodinných domov a bytov púšťa do rozsiahlej rekonštrukcie interiéru, s ktorou súvisí výmena zastaraného nábytku a zbavenie sa gýčovitých čačiek. Vyhlásení bytoví dizajnéri vyzdvihujú predovšetkým prítomnosť umeleckých diel, ktoré ozdobia nadčasovú aj rustikálnu miestnosť. No obraz ako taký, respektíve jeho orámovanie by malo korešpondovať s celkovým vzhľadom miestnosti. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme profesionála, ktorý vám s týmto druhom umenia poradí.

V tomto špecifickom segmente pôsobí spoločnosť menom Hollywood Art rámovanie obrazov, ktorá bola založená už v roku 1993. Pôvodne sa jednalo o malú rodinnú firmu, ale dnes sa predstavuje ako veľká spoločnosť špecializujúca sa na oblasť techniky spracovania. Tiež má široký prehľad v materiáloch, ktoré sa používajú na orámovanie obrazov. Ak chcete v obývacej izbe zavesiť obraz na stenu, ktorý rešpektuje aktuálne trendy, tento odborník vám určite poradí.

Rámovanie obrazov, fotografií i predmetov

V kompetencii vyššie uvedenej spoločnosti je rámovanie nových i starých obrazov, fotografií nadmerných rozmerov, plagátov, výšiviek a zrkadiel. A skrátka neprídu ani zákazníci, ktorí potrebujú zarámovať netradičné predmety, ako sú dresy, poháre či medaily. Odborník na rámovanie sa vám rozhodne neotočí chrbtom, ba naopak sa vám bude snažiť vyhovieť.

Ak sa chcete pozrieť na cenník rámovania obrazov, potom ho na webových stránkach nenájdete. Ceny sú totiž individuálne, pretože každý zákazník má špecifické požiadavky. Ale ak by ste chceli zistiť, na koľko vás rámovanie obrazu či fotografie vyjde, stačí vyplniť jednoduchý formulár a opýtať sa. Kalkulácia tak bude nastavená priamo na vaše požiadavky.

Umenie je neoceniteľná krása, ktorá môže zdobiť váš interiér. Ale pamätajte na to, že nič sa nemá preháňať. A miestnosť s niekoľkými obrazmi môže pôsobiť trochu fádne.

Article Categories:
Ako na domácnosť