jan 5, 2022
700 Views
Komentáre vypnuté na Nožnicové stany sú univerzálnym pomocníkom pre domácnosti aj podnikateľov

Nožnicové stany sú univerzálnym pomocníkom pre domácnosti aj podnikateľov

Written by

Neutrácajte zbytočne. Využite nožnicové stany vo svojom súkromnom živote aj v podnikaní. Sú univerzálnym riešením zastrešenia vašich aktivít.

Záhrada aj terasa pod strechou

Budovanie rôznych prístreškov na záhrade je cenovo pomerne náročné. Hlavne tie na pevných základoch sú drahé, často ani neexistuje jedno miesto, kde by sme s istotou povedali: „Tu by mal stáť!“ Aj tak potom hľadáme ešte ďalšie mobilné riešenie, predovšetkým vtedy, ak máme mimo domu ešte záhradu na chate, či ak je veľká a trávime čas v rôznych zákutiach. Pre všetky tieto účely je ideálny záhradný stan. Ide o nožnicový stan s ľahkou, ale veľmi pevnou a odolnou konštrukciu. Je mobilný, jednoducho sa preváža, prenáša, stavia aj demontuje. Za chvíľku a v jednej osobe zvládnete montáž aj demontáž. Stany sú pekné, používať sa dajú s nepremokavou strechou a s bočnými panelmi či bez týchto bočných panelov. Ponúkajú sa v rôznych farbách aj veľkostiach od 2×2m až po 3×6 m.

Prístrešok vhodný aj pre podnikanie

Tento prístrešok nielenže jednoducho preveziete medzi domom a chalupou, ale poslúži aj pre vaše podnikateľské aktivita. Hodí sa ako predajný stánok pre všetkých predajcov home made výrobkov, ale aj ako reklamný stánok pre každého, kto chce propagovať svoje podnikateľské a firemné aktivity na rôznych akciách a veľtrhoch. Dokonca je vhodný aj pre podnikové večierky a teambuildingy pod šírim nebom. Neprekvapí vás počasie a zastrešiť môžete aj skutočne parádnu plochu. Nielenže máte príležitosť využiť najväčší stan s plochou až 18 m2, ale môžete tiež spojiť niekoľko nožnicových stanov spolu do jedného celku. Sú na to pripravené.

Rovnaký stan aj na dovolenku

Nie je to síce kempingový stan, ale ku karavanu sa perfektne hodí. Ale aj na iné dovolenky. Jednoducho ho dokonca rozložíte aj na pláži. Stane sa vašim základným vybavením pre väčšinu výprav za relaxáciou v lete, na jar aj na jeseň. Investícia do tohto pomocníka sa vám určite vyplatí.

Article Categories:
Ako na to