dec 30, 2021
368 Views
Komentáre vypnuté na Hrajte bez obmedzení vďaka Xbox Live Gold

Hrajte bez obmedzení vďaka Xbox Live Gold

Written by

Patríte medzi vášnivých hráčov? Pokiaľ je to naozaj tak, nebudete pravdepodobne ani sekundu váhať nad prémiovým členstvom Xbox Live Gold. Medzi aktívnymi hráčmi je táto služba už dobre známa, ale pokiaľ si nie ste istí tým, o čo vlastne ide, poďme si službu predstaviť.

Prémiové členstvo, vďaka ktorému budete hrať bez obmedzení

Hovorili ste si niekedy, aké by to asi bolo, keby ste mohli hrať úplne bez obmedzenia? Keby vás nelimitoval počet zakúpených hier alebo to, že vám práve nefunguje internetové pripojenie? Xbox Live Gold je prémiové alebo aj zlaté členstvo, ktoré toho dokáže naozaj veľa. Predovšetkým sa vďaka zapojeniu do klubu nestane, že by ste jedného krásneho dňa nemali čo hrať. Naopak, vaša herná knižnica bude neustále rozširovaná. A keď si kúpite Xbox Live Gold na 12 měsíců, bude to za skutočne výhodnú čiastku.

V rámci členstva sa totiž každý jeden mesiac získava jedna hra zadarmo, ktorá je na stiahnutie. Navyše je možné si stiahnuť aj ukážky najnovších hier čiže môžete si vyskúšať vyhliadnutý titul skôr, než za neho miniete reálne peniaze. Pokiaľ sa vám predsa len daná hra zapáči a nepristane vám do knižnice bezplatne, bude vám ponúknutá jedinečná zľava na kúpu daného titulu. A to je pecka!

Hranie bez obmedzení

Dalo by sa povedať, že vďaka prémiovému členstvu budete hrať úplne bez obmedzení. Dokonca by sme na zozname benefitov našli aj možnosť streamovania z vášho počítača (stačí len počítač alebo tablet pripojiť a potom streamovať hudbu, obrázky alebo filmy do hernej konzoly).

Aktivácia je veľmi jednoduchá

Hráča dokonca nezastaví ani samotná aktivácia zlatého členstva. Je to rovnako jednoduché ako nákup tejto možnosti, ako hrať neobmedzene a plnohodnotne. Stačí sa len pripojiť k službe Xbox Live a potom buď použiť kód v prípade zakúpenia herného kupónu, alebo si priamo zakúpiť zlaté členstvo v hernej konzole vo vašom účte.

 

 

Article Categories:
Ako na to