dec 15, 2021
521 Views
Komentáre vypnuté na Muži sú vášnivejšími hráčmi ako ženy. Viete, prečo to tak je?

Muži sú vášnivejšími hráčmi ako ženy. Viete, prečo to tak je?

Written by

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sú muži vášnivejšími hráčmi? Muži oveľa častejšie ako ženy podliehajú túžbe po hraní, po vyhrávaní a po vzrušení. Na druhej strane musíme podľa medzinárodných štatistík konštatovať, že tento trend sa posledné roky stiera. Možno o pár rokov ženy dostihnú v hraní mužov. Zatiaľ dámy o niečo zaostávajú. Poďme sa spoločne pozrieť, prečo sa muži tak radi hrajú.

Hranie sa posledné desaťročia zmenilo

To, že je hranie úplne na inej úrovni ako tomu bolo pred pár rokmi  potvrdzuje aj rozcestník ministerstva financií. V rozcestníku je viditeľné, že hranie sa prenieslo zo sféry kamenných herní do online priestoru. Stále viac sú populárnejšie herne typu oficialnekasina.sk, ktoré prinášajú možnosť bezpečného a hlavne zodpovedného hrania. Z pohodlia domova sa môžete venovať hraniu a stanoviť si limity, ktoré z hrania spravia vaše hobby a nie nebezpečnú závislosť. Napriek tomu, že je online hranie veľmi populárne aj medzi ženami, stále v hraní prevyšujú nad nežnejším pohlavím muži.

Muži sú iní ako ženy, v živote i hraní

V prvom rade musíme spomenúť, že v hraní víťazia muži kvôli ich zvykom. Rozdielne zvyky v minulosti viedli jednoznačne k tomu, že muži chodili viac do spoločnosti, pozerali spolu futbal a lákalo ich cítiť vzrušenie. Toto vzrušenie sa dá dosiahnuť tak, že sa formou tipovania zapojíte priamo do hry. Muži zároveň radi súperia medzi sebou a v spoločnosti svojich kamarátov sú viac náchylnejší k rôznym typom stávok. Štatistiky dokonca tvrdia, že súperenie medzi svojimi priateľmi v krčme a hranie o víťazstvo vyskúšalo najmenej 60 % všetkých mužov. Práve sociálne prostredie má veľký vplyv na to, ako sa k hraniu postavíte a či hrať začnete. Ženy majú úplne odlišnú povahu od mužov, a to hlavne v oblasti riskovania. Sú opatrné šoférky, opatrné vo vzťahoch a opatrné i pri hraní. Riskovať ich nevzrušuje, a ak sa do hry zapoja, tak len po určité hranice. V porovnávaní, kto je väčším hráčom má značnú úlohu iste i genetiky a biológia. Bohužiaľ tieto oblasti ľudského bytia pre nás zostanú pravdepodobne ešte veľmi dlho neprebádaným územím. Pozor na to, že muži nie sú len väčší hráči, ale sú tiež náchylnejší na vznik závislostí. Ak ste muž, mali by ste sa správať zodpovedne a brať hru len ako prostriedok zábavy alebo vyplnenia voľného času. Musíte si stanoviť finančné a časové limity, ktoré striktne dodržíte. Hranie nikdy nebude spôsobom zárobku alebo vytvárania finančnej istoty. Hranie musí vždy zostať len hraním.

 

 

 

 

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to