feb 10, 2024
191 Views
Komentáre vypnuté na Lety ako darčeky pre páry – originálny a romantický dar

Lety ako darčeky pre páry – originálny a romantický dar

Written by

Prejaviť partnerovi lásku sa dá veľa spôsobmi. Jedným z nich je darovanie výnimočného daru v podobe leteckého zážitku. Letecký zážitok, ktorý vás oboch doslovne vynesie nad zem a dopraje vám neopísateľné emócie, je nielen originálny, ale tiež nezabudnuteľný dar. Poradíme vám, ako si vybrať ten najlepší letecký zážitok pre svojho partnera alebo partnerku.

Aké letecké zážitky sú vhodné pre páry

Ak chcete darovať letecký zážitok, máte na výber z mnohých možností, ktoré sa líšia podľa typu letu, trvania, ceny, lokality a úrovne adrenalínu.

Medzi najviac preferované celoročné zážitky sú lety balónom. Let balónom je tiež skvelý tip pre darčeky k narodeninám. Tento let je romantický a ide o pokojný zážitok. Umožní vám si vychutnávať nádherné výhľady na krajinu pod vami, zatiaľ čo sa necháte unášať vetrom. Let balónom je vhodný pre páry, ktoré majú radi prírodu, pokoj a intimitu. Zážitkové agentúry ponúkajú lety v rôznych lokalitách a mestách Slovenska. Let balónom je možné absolvovať kedykoľvek v závislosti od poveternostných podmienok.

Vyhliadkový let je zážitok, ktorý je dobrým darom vskutku pre všetky páry. Vyhliadkové lety sa realizujú s rôznymi typmi lietadiel. Možné je kúpiť lety ako zážitkové darčeky pre ženy či páry cez deň alebo v nočných hodinách. Pre milovníkov prírody sú určené lety nad horami. Úchvatné sú tiež vyhliadkové nočné lety nad rozsvieteným veľkomestom.

Máte vy alebo vaša polovička fóbiu z lietania? Letecké zážitky sa dajú nahradiť simulačným letom.  Letecký simulátor je zážitok, ktorý vám umožní vyskúšať si riadenie rôznych typov lietadiel v takmer realistických podmienkach bez toho, aby ste museli opustiť zem. Letecký simulátor je vhodný pre páry, ktoré majú radi technológie, vzdelávanie a zábavu. Zábava je v simulátore zaručená vďaka možnostiam výberu trasy a poveternostných situácií.

Adrenalínové letecké zážitky pre páry i jednotlivcov

Z úplne odlišného súdka sú letecké zážitky, počas ktorých lietate vo voľnom priestore. Ak vás takýto let láka, kúpte k výročiu let paraglidingom alebo let rogalom. V obidvoch prípadoch síce nebudete s partnerom letieť na jednom stroji, ale budete prepojení vysielačkou a poletíte rovnakú trasu. Napriek dávke adrenalínu sú tieto lety bezpečné, letíte v tandeme so skúseným inštruktorom.

Na záver máme pre vás ešte jeden tip na zážitkový darček pre muža. Dokonca aj na Slovensku sa dá zakúpiť let stíhačkou. Keď vám predstava letu nestačí, kúpte let na skúšku, kedy si pilotovanie stíhačky môže obdarovaný i vyskúšať. Let stíhačkou je adrenalínový a vzrušujúci zážitok, ktorý vám umožní zažiť rýchlosť, výšku a akrobaciu v kokpite skutočnej stíhačky.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

Article Categories:
viem viac