jan 4, 2024
231 Views
Komentáre vypnuté na Kvalitné gumáky v roku 2024: kde kúpiť a ako vybrať?

Kvalitné gumáky v roku 2024: kde kúpiť a ako vybrať?

Written by

Kvalita sa z trhu čoraz rýchlejšie vytráca a nájsť kvalitný produkt je pre zákazníka veľmi náročné. Podobný trend môžeme sledovať aj v segmente gumákov. Ako si s tým poradiť?

Gumáky na voľný čas aj do práce

Bežné gumáky sú najčastejšie voľnočasové, teda ideálne pre rybárov, na chatu či do záhrady. Odborné profesie ako napr. ťažký priemysel či poľnohospodárstvo potrebuje už lepšie gumáky a vo viacerých prípadoch dokonca pracovné, resp. bezpečnostné (s oceľ. špičkou). V oboch prípade je však veľmi rizikové a nevýhodné, aby sa zákazník spoliehal na ponuku veľkých obchodných reťazcov.

Kvalitu definuje značka, nie reklama

Dnes už je štandardom, že každý produkt nesie označenie “kvalitný”. Aj keď má od kvality veľmi ďaleko, spotrebiteľ to často spozná až po pár dňoch, keď sa produkt pokazí. V prípade gumákov to môže byť klasické odlepenie podošvy, prienik vody či zdraviu závadné materiály.

Kvalitné gumáky sú od značiek, ktoré majú históriu a zabezpečujú vývoj, výrobu a testovanie. Kvalita takýchto gumákov je neporovnateľne vyššia, ako produkt z obchodného reťazca. Kde ale nakupovať kvalitu?

Dunlop vyrába gumáky už 100 rokov

Najčastejšia odpoveď je: Nehľadajte kvalitný produkt, ale kvalitný obchod.

Špecialista na kvalitné pracovné odevy a obuv, REPRESENT Workwear, ponúka gumáky Dunlop, ktoré sa vyrábajú už viac ako 100 rokov. Dunlop, s výrobou v Portugalsku, produkuje ako klasické voľnočasové gumáky, tak aj profesionálne pracovné gumáky. Moderné a vysokokvalitné gumáky ponúkajú unikátne vlastnosti, ako izoláciu do -50°C, protiporézne vlastnosti či odolnosť proti chemikáliám, kyselinám a olejom.

Prezrite si kompletnú ponuku gumákov Dunlop na adrese www.representworkwear.sk/gumaky-dunlop

Article Categories:
viem viac