sep 3, 2019
3396 Views
Komentáre vypnuté na Ktoré zlatníctvo v Košiciach je najlepšie?

Ktoré zlatníctvo v Košiciach je najlepšie?

Written by

Hľadáte ten najvhodnejší šperk pre svoju milovanú polovičku? Pravdepodobne vstanete a pôjdete navštíviť zlatníctvo. Košice sú mestom, v ktorom máte možnosť veľkého výberu zásnubných prsteňov, svadobných obrúčok, náušníc a ďalších krásnych šperkov.

Ako si však vybrať to najlepšie zlatníctvo v Košiciach? Na Hlavnej ulici je ich celá plejáda. No aby sme vám uľahčili výber toho najlepšieho zlatníctva v Košiciach, je to jednoznačne EGNE. Nájdete ho na Hlavnej ulici 71. Budova, v ktorej zlatníctvo sídli je známa aj ako „Žobrákov dom“.

Zlatníctvo EGNE vám prináša bohatú ponuku svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov. Viac ako 1000 prsteňov nájdete len na tomto mieste. EGNE sa taktiež špecializuje na výrobu prsteňov na mieru. Je veľmi dôležité, aby sa vám váš vysnívaný šperk nosil pohodlne. Pri výrobe prsteňa na mieru máte možnosť si navrhnúť vlastný dizajn, čím sa stáva váš prsteň unikátnym.

Tím EGNE vás prevedie celým procesom od úvodnej konzultácie, cez merania až po výrobu vášho vysnívaného šperku. Ak sa teda neviete rozhodnúť, zlatníctvo EGNE vám pomôže urobiť to správne rozhodnutie. Z EGNE si odnieslo svoj vytúžený šperk už množstvo zamilovaných párov. Presvedčte sa o tom na webe EGNE.sk.

Article Categories:
Ako na to