nov 26, 2015
7348 Views
Komentáre vypnuté na Kremelina, vhodný detoxikačný program

Kremelina, vhodný detoxikačný program

Written by

Kremelina (Diatomická zemina) je prirodzene sa vyskytujúca mäkká, kremičitá, sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok – jednobunkových rias) a má širokú škálu použitia. Obsahuje tiež minerály ako hlavne kremík, tiež mangán, magnézium, železo, vápnik a ďaľšie.

Aké sú výhody užívania Kremeliny?

Kremelina vie zbavovať organizmus toxínov, ťažkých kovov, pôsobí proti parazitom, čím na prírodnej báze detoxikuje organizmus. Je prirodzeným a organickým zdrojom rastlinného kremíka – oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný napríklad pre vstrebávanie vápnika.

Pre ľudský organizmus má kremík nezastupiteľný význam.Je súčasťou mnohých enzýmov riadiacich chemické reakcie v našom tele.Spolu s vápnikom a horčíkom prispieva k stavbe pevných kostí a tvorbe tkanív (kože, nechtov, vlasov). Má vysoké protizápalové účinky, pozitívne pôsobí pri hojení a pôsobí proti starnutiu kože. Kremelina je vhodným doplnkom pri chudnutí, nakoľko urýchľuje trávenie.

Väčšina ľudí má nedostatok kremíka v organizme. Jeho nedostatok v organizme spôsobuje: spomalenie rastu, vývoja, lámavosť a deformáciu kostí, lámavosť vlasov a ich vypadávanie, lámavosť a krehkosť nechtov, osteoporózu, zápaly pokožky, zlé hojenie rán, ako aj zlý stav ďasien a zubov.

Pozitívny vplyv kremíka na organizmus

Vďaka vysokému obsahu kremíka má kremelina priaznivý vplyv na imunitný system, chráni pred nebezpečnýmivolnými radikálmi (antioxidant). Pôsobí  preventívne proti vzniku srdcovo cievnych chorôb.

Kremík je tiež dôležitý pre krásu vlasov, nechtov a pokožky. Kedže podporuje prenos nervových impulzov môže byť nápomocný pri prevencii Alzheimerovej choroby.Ako už bolo spomínané pre svoje zloženie je vhodným doplnkom pri prevencií a liečbe osteoporózy. Tlmí škodlivý vplyv hliníka na ľudský organizmus, znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Tiež posôbí pozitívne na močové cesty a funkciu ladvín, napomáha pri liečbe kožných chorôb.

Kremelina


Absorbuje
Kremelina má tvar malých valčekov s množstvom malých otvorov.Tieto valčeky majú veľmi silný negatívny náboj. Ako sa tieto milióny malých valčekov pohybujú cez žalúdok a tráviaci trakt, priťahujú a absorbujú baktérie, huby, prvoky, vírusy, pesticídy a zvyšky iných chemických látok a ťažkých kovov. Tieto toxíny sú zachytené a vyplavené von z tela. Okrem toho sú aj väčšie parazity, ktoré môžu žiť v tráviacom trakte poškodené kremelinou a neskôr vylúčené z organizmu.

Čistí – Kremelina je rozdrvená na veľmi jemný prášok, zároveň ide o tvrdšie fragmenty. To je veľmi dôležité, pretože obrovský počet týchto drobných valčekov kremeliny prechádzajú cez črevá a jemne čistia ich steny. Výsledkom je, že sa živiny lepšie vstrebávajú do krvného obehu. Samozrejme je dôležité jej dlhodobejšie užívanie.Kremelina

Zhrnutie

  • Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku
  • Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela
  • Má protiplesňové účinky, pôsobí proti parazitom
  • Vhodný doplnok pri redukcií váhy a chudnutí
  • Vhodná pri prevencii Osteoporózy a Alzheimerovej chorobe


Pôsobí detoxikačne
– pohlcuje ťažké kovy obsiahnuté napr.vo vakcínach, pitnej vode a potravínách

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na doplnenie minerálov a reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

Naša Kremelina je potravinárskej kvality, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Je množstvo ložísk kremeliny, ale nie všetky sú vhodné pre konzumáciu. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len štyri sú hodnotené ako “potravinárske” podľa štandardov FDA. Okrem toho Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom zo slanej vody.

Naša spoločnosť ju ponúka na webstránke www.keep-fit.sk pod líniou Keep Fit vo forme prášku v rodinnom 0.5 kg balení ako aj vo forme kapsúl.

 

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu