mar 13, 2018
1516 Views
Komentáre vypnuté na Krásny úsmev, ktorý oslní každého!

Krásny úsmev, ktorý oslní každého!

Written by

Kto z nás by nechcel krásny, žiarivo biely úsmev, ktorý by oslnil nejedného okoloidúceho, však? V dnešnej dobe nie je problém „zaobstarať“ si práve takýto úsmev, keďže na trhu môžeme nájsť niekoľko produktov, ktoré nám s tým pomôžu. Existujú rôzne bieliace zubné pasty, bieliace pásiky na zuby či prášky, ktoré bohužiaľ nie sú tou ideálnou voľbou. Pri častom používaní môžu poškodiť zubnú sklovinu, čo sa následne prejaví vysokou citlivosťou zubov, a tomu sa chce vyhnúť samozrejme každý z nás. Omnoho lepšou voľbou je návšteva stomatológie, kde sa o vás postarajú profesionáli!

Ako prebieha bielenie zubov?

Stomatológia Košice je špičková stomatológia so sídlom v Auparku, ktorá pre svojich klientov poskytuje množstvo služieb od kompletnej vstupnej prehliadky, ošetrení zubného kazu až po bielenie zubov, ktoré je v tomto prípade maximálne bezpečné a pochopiteľne i bezbolestné. Ak je vašim snom mať prirodzene biele a zdravé zuby, prvým krokom je návšteva stomatológie, kde na základe konzultácie a vyšetrenia zistíte, či ste vhodným adeptom na bielene zubov. Väčšinou sa odporúča kombinácia domáceho a ordinačného bielenia, čo má koniec koncov i najlepšie výsledky. Samozrejme, že so všetkými informáciami budete oboznámení počas návštevy, čiže sa nemusíte obávať, že by ste v tomto smere niečomu neporozumeli.

Pozor na zubné kazy!

Nie zrovna každý však dodržiava ústnu hygienu tak, ako by mal, a práve preto je dôležité, aby ste ešte pred samotným bielením mali absolvovanú prehliadku. Zubár Košice zistí, či máte nejaké zubné kazy a zubný kameň, ktoré vám bezbolestne ošetrí, resp. odstráni a vy sa týmto vyhnete nepríjemným komplikáciám, ktoré by vás mohli „prekvapiť“ v blízkej budúcnosti. Uvedomte si, že dentálna hygiena Košice je prvým krokom ku zdravým zubom a ďasnám, takže ak aj vy túžite po oslnivom úsmeve, nebojte sa navštíviť odborníka, ktorý sa o všetko potrebné postará.

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu