aug 14, 2023
160 Views
Komentáre vypnuté na Hľadáte zábavu pre dvoch? Vyskúšajte side by side štvorkolku

Hľadáte zábavu pre dvoch? Vyskúšajte side by side štvorkolku

Written by

Keď vás už nebaví single jazda na quade alebo na motorke, doprajte si pôžitok z jazdy na side by side štvorkolke. Oproti motorke má výhodu vo väčšej stabilite a schopnosti prekonávať terén. Sedenie vedľa seba je ideálne pre jazdu vo dvojici. Čo vlastne štvorkolka side by side je a ako sa dá plne využiť?

Terénny stroj pre jazdu vo dvojici

Štvorkolky nájdete v obchodoch v rôznom prevedení. Najpopulárnejšie sú pracovné štvorkolky, ktoré sa v širokom využívajú na farmách a pri údržbe ciest či parkov v mestách. Štvorkolky sú naplno využívané aj v záchranných zložkách. Horskí záchranári by bez tohto stroja nedokázali prejsť cez kamenistý, strmý alebo zalesnený terén. V horách našli svoje využitie nákladné štvorkolky a silné ATV s navijakmi, ktoré dokážu odtiahnuť stromy. Side by side štvorkolky can am v sebe spájajú mnohé dobré vlastnosti z rôznych typov štvorkoliek. Sú silné, majú dobrú trakciu a výkon v náročnom teréne. Sú tiež zábavné a vo dvojici si s nimi užijete veľa nezabudnuteľných okamihov.

Side by side pre celoročnú jazdu

Jazdiť single je síce zábave, ale podeliť sa o emócie s druhým je ešte väčšia. Vďaka dvom sedadlám s výborným výhľadom na trať sa jazdec i spolujazdec dosýta nabažia výhľadom do okolia. Side by side štvorkolka sa ovláda pomocou volantu, takže riadenie zvládne každý, kto riadi bežné automobily. Volant prispieva tiež k bezpečnejšej jazde. Niektoré side by side môžu mať krytú kabínu. Jazda sa tak stáva celoročnou záležitosťou. Ak štvorkolka nemá kabínu, má rám, do ktorého sa dajú doinštalovať dvere, predné sklá i celá kabína.

Štvorkolka pre športovú jazdu

Side by side sa dajú nájsť v rôznych prevedeniach. Dokonca môžu mať až štyri sedadlá. No pre športovú jazdu sú vhodnejšie side by side s dvomi sedadlami. Sú viac vrtké a dokážu rýchlo reagovať na zmeny terénu alebo pri prejazde cez ostré zákruty. Športová a zároveň bezpečná jazda, pohodlné sedenie a jednoduché ovládanie sú to, čo si zamilujete ihneď po prvej jazde. Sedadlá sú prispôsobené aj veľmi divokej jazde, udržia vás v bezpečí a vy si môžete vychutnávať adrenalín plnými dúškami.

Side by side je možné si zostaviť podľa individuálnych predstáv na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html. Prehľadný konfigurátor je cestou k štvorkolke, ktorá presne sadne k vašim požiadavkám.

 

Article Categories:
viem viac