máj 8, 2023
159 Views
Komentáre vypnuté na Exkluzívne kancelárie kúsok od Dunaja: Tu chcete pracovať!

Exkluzívne kancelárie kúsok od Dunaja: Tu chcete pracovať!

Written by

Nová biznis štvrť poskytuje firmám prvotriedny komfort.

Miesto podnikania z pohľadu zamestnancov môže byť kľúčovým benefitom pri výbere zamestnávateľa. Pekný výhľad, veľký priestor, čerstvý vzduch, dobrá dostupnosť všetkými dopravnými prostriedkami, vie  byť dôležitým faktorom pri výbere miesta výkonu svojej práce.

Tým, že spoločnosť sídli v centre diania, alebo má kancelárie v mieste stretávania sa ľudí, získava bonusový bod nielen pre zamestnanca, ale aj samotného zamestnávateľa.

Z jedného dva

Pôvodný projekt Twin City zahŕňal aj priľahlé pozemky a autobusovú stanicu. Biznis štvrť sa plánovala prepojiť mostom ponad ulicu Mlynské Nivy. Od plánu sa upustilo a v Bratislave vznikli dva veľké, moderné projekty Twin City a Nivy Tower.

Exkluzívne prostredie

Twin City ako kancelársky komplex je rozdelený na budovy A,B,C, ohraničujú ho ulice Mlynské Nivy, Továrenská, Karadžičova a 92 metrová výšková budova Twin City Tower na rohu ulíc Karadžičova a Mlynské Nivy. Moderná veža s medeným obložením, pripomína dedičstvo bývalej industriálne zóny a továrne na káble – Kablo. Za špirálovitou fasádou sa nachádza najnovšia inteligentná technológia, ktorá zamestnávateľom aj zamestnancom poskytne exkluzívne pracovné prostredie.

Flexibilná kancelária

Kancelárie sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu flexibilitu dispozície a využitia priestoru s dôrazom na vytvorenie príjemného prostredia. Klimatizácie, otvárateľné okná, zdvojená podlaha, štruktúrovaná kabeláž, dostatočné množstvo výťahov ako aj prístup 24/7 a mnoho ďalších inovatívnych momentov sú samozrejmosťou. K Tower City sa dostane poľahky každý, či už cestuje autom, MHD alebo bicyklom. Priestor ponúka dostatočné parkovacie miesta, ako  aj bicyklové státia.

Služby naviac

V prízemí budovy Twin City sa nachádzajú obchody a služby, reštaurácie, kaviarne, finančné služby, predajne, čo umožňuje vybaviť viacero potrebných vecí priamo v budove. V prízemí sa nachádza dokonca aj škôlka, čo určite ocenia všetci zamestnaní rodičia, či ide o mamu alebo otca.

Využitie inteligentných technológií zaručuje efektívnu prevádzku budov a kancelárií, ktorá šetrí nielen náklady, ale aj životné prostredie.

Nivy Tower

Administratívna budova Nivy Tower je súčasťou projektu Stanica Nivy – autobusovej stanice a nákupného centra Nivy Mall. Logicky vychádza, že dostupnosť k prenajatým priestorom je viac ako vynikajúca. Svedčí o tom aj 145 medzinárodných liniek denne, 836 liniek v rámci Slovenska, 12 mestských liniek a 1497 vozidiel verejnej dopravy denne.

Pohodová práca

Druhá najvyššia budova v Bratislave s výškou 125 metrov v sebe skrýva flexibilné kancelárie s flexibilným nájmom, inteligentnými technológiami, smart riešeniami. Priestor si tu nájdu stredne veľké firmy ako aj startupy. K dispozícii je aj office penthouse s panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Kancelárie sú tvorené s dôrazom na wellbeing – pohodovú prácu. K tomu napomáha aj blízkosť nákupného centra Nivy Mall, kde je sústredených množstvo gastro prevádzok, obchodov a služieb rôzneho druhu.

Vydarenou „špecialitkou“ projektu je priestranná strešná záhrada. Ponúka 550 metrov dlhú bežeckú trasu, ktorá sa v zime mení na bežkovú, petangové ihrisko, alebo street workoutové ihrisko. Kto preferuje skôr pokojnejší oddych, môže sa nadýchnuť vône byliniek a kvetov v komunitnej záhrade, ktorá do rušného mesta vnáša harmóniu.

 

Article Categories:
viem viac