nov 27, 2015
2753 Views
Komentáre vypnuté na Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 šetrí zdroje pitnej vody

Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 šetrí zdroje pitnej vody

Written by

Kalifornská univerzita v Los Angeles sa zamýšľala vo svojej štúdii porovnaním hygienickej prevádzky bezvodného pisoára a klasického vodného pisoára. Výsledky zberu mikrobiologického materiálu po použití dokázali, že či je to bezvodný pisoár alebo s použitím vody, zariadenia nepresahujú normu 20 ppm pre amoniak. Bezvodný pisoár zvíťazil dokonca s nižším obsahom mikroorganizmov.

 

Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 sa radí k bezkonkurenčným zariadeniam na našom trhu. Dosahuje nulové náklady na Vaše účty vodného a stočného, pritom svojou ekologickou a ekonomicky výhodnou prevádzkou dosahuje najvyššie úrovne štandardu.

Hygienická prevádzka bezvodného pisoára

Bezvodný pisoár ECOSTEP-P8 je úplne bez zápachu. Prevádzka bezvodného pisoára je dokonca hygienickejšia, ako pri bežných pisoároch s použitím vodných zdrojov. Pisoár bez vody ECOSTEP-P8 je vyhotovený z odolného, sanitárneho sklolaminátového materiálu so špeciálnym povrchom, ktorý chráni pisoár pred baktériami.

ECOSTEP-P8 má špeciálny jednoduchý tvar, ktorý bráni znečisteniu podlahy močom a množeniu baktérií v okolí bezvodného pisoára. Na čistenie postačí každý deň postrek biologickým čističom.

Bezvodný pisoár do domu aj do nemocnice

Výhodou pisoára bez vody ECOSTEP-P8 je jeho výhodná a šetrná prevádzka. Náklady na vodu sú nulové a nepotrebuje dodávať ani energie. Tým sa stáva ekologickou a ekonomicky šetrnou, dlhodobo výhodnou investíciou.

Svoje uplatnenie si nájde nielen v bežných domácnostiach – domoch a bytoch, ale jeho výhody privítajú aj kancelárie. Hygienická prevádzka a čistota použitia bezvodného pisoára ECOSTEP-P8 spĺňa aj najvyššie požiadavky na hygienu v zdravotníckych zariadeniach a potravinárskych prevádzkach.

 

Fotka: www.ecostep.sk

Article Categories:
Ako na to