feb 26, 2016
1429 Views
Komentáre vypnuté na Angličtina pre firmy: Naučte svojich zamestnancov cudziemu jazyku

Angličtina pre firmy: Naučte svojich zamestnancov cudziemu jazyku

Written by

Vrcholoví manažéri, obchodní zástupcovia, asistentky riaditeľa a množstvo ďalších zamestnancov vo firme sa nezaobíde bez znalosti anglického jazyka. No v niektorých firmách anglický jazyk pokrivkáva, a preto organizujú kurzy cudzieho jazyka pre svojich zamestnancov. Nemusíte zamestnávať vlastného lektora, oveľa ekonomickejšie je osloviť externú spoločnosť. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme spoločnosť BILINGVI, ktorá organizuje skupinové intenzívne kurzy angličtiny a nemčiny.

V súčasnej dobe je veľmi žiadanou službou angličtina pre firmy, na ktorú pravidelne dochádzajú zamestnanci zo všetkých sfér podniku. Spoločnosť BILINGVI sľubuje vysokú kvalitu výučby, pričom využíva moderných vzdelávacích prostriedkov.

Anglicky sa naučí dokonca účtovníčka

Hoci u niektorých osôb vo firme nie je vyžadovaná znalosť cudzieho jazyka, veľmi často sa aj také osoby objavujú na kurze. Nikto nechce zostávať pozadu za svojimi spolupracovníkmi. Pozrime sa na takú účtovníčku, ktorá každý deň sedí vo svojej malej kancelárii a účtuje. Aby sa aspoň na chvíľu dostala zo svojho brlohu, prihlási sa na kurzy angličtiny. Môžeme teda povedať, že angličtina pre zamestnancov je tiež forma relaxácie a odpočinku od rutinnej práce.

Vzdelávacia inštitúcia BILINGVI používa modernú metodiku zvanú Direct Method for English. Vo svojej podstate sa jedná o licencovaný a dynamický spôsob výučby anglického jazyka. Kladie sa dôraz predovšetkým na konverzáciu, teda na využitie cudzieho jazyka v praxi. Účastníci sa učia počúvať a chápať anglicke hovorené slovo. Potom sa učia hovoriť, písať a čítať.

Ak chcete pre svoj zamestnanecký tím urobiť niečo navyše, ponúka sa vám angličtina pre firmy. Efektívny spôsob výučby prináša viditeľné výsledky. Nikto z vašich zamestnancov sa nebude báť prehovoriť anglicky a vy ako firma to v prípade nutnosti využijete.

 

FOTO: © Antonio Gravante / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na to