apr 15, 2015
2703 Views
Komentáre vypnuté na Ako vyzerať dobre, aj keď sa tak necítite?

Ako vyzerať dobre, aj keď sa tak necítite?

Written by

Zobudili ste sa ráno s bolesťou hlavy, nádchou alebo vás trápi nešťastná láska? Nezúfajte. Existuje niekoľko trikov, ktoré vám v takejto situácií pomôžu.

V prvom rade sa prinúťte vstať z postele, umyte si tvár studenou vodou a tým vaša pleť získa opäť správnu farbu. Okrem toho nebudete vyzerať tak unavená alebo zničená. Následne si tvár osušte uterákom a použite hydratačný krém, ktorý dodá vašej pleti sviežosť a energiu.

Tekutiny

Ak vás trápia tmavé kruhy po očami, nezabudnite na dostatočný príjem tekutín, pretože tmavé kruhy sú okrem iného dôkazom dehydratácie. Nezabudnite použiť korektor, ktorý dokáže tieto kruhy veľmi šikovne zakryť.

Zabudnite na výrazný make-up

Ak máte vo zvyku používať púder na zmatnenie pleti, tak naň radšej zabudnite, keďže známky únavy môžu byť ešte viac viditeľné. Pokiaľ si neviete predstaviť deň bez púdru, používajte ho s mierou a neprežeňte to.  Riasenku tiež radšej nepoužívajte, pretože ak ste nachladnutá, môžu vám oči slziť, čo má za následok to, že sa vám bude roztekať. Skúste to teda radšej bez nej, a to isté platí aj o čiernych linkách. Miesto toho použite kliešte na mihalnice, ktorými si ich jemne natočíte.

Ideálna strava

Počas dňa by ste mali dodržiavať správnu životosprávu. To znamená, že je vhodné vsadiť do jedál, ktoré obsahujú vitamíny a minerály. Ideálne sú mliečne výrobky, ovocie, zelenina, slnečnicové semienka, špenát a strava, bohatá na železo. Uvidíte, že aj správne jedlo vás dostane opäť na nohy. Mali by ste vypiť aspoň dva litre vody, pričom kávu, sladené nápoje a alkohol by ste mali úplne zo svojho jedálničku vylúčiť.

ruigsantos / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu