júl 9, 2019
937 Views
Komentáre vypnuté na Ako vybrať podprsenku – buďte zvodná v čipkovaných alebo v nádhernej bralette podprsenke

Ako vybrať podprsenku – buďte zvodná v čipkovaných alebo v nádhernej bralette podprsenke

Written by

Čipkované podprsenky sú žiadaným a elegantným doplnkom v bielizníku každej z nás. Správnym strihom, veľkosťou a vhodným čipkovým zdobením sa hodia ku všetkým vašim outfitom. Čipkou sú dnes zdobené nielen luxusné bavlnené podprsenky s výstužou a kosticami, ale aj športové či dojčiace podprsenky. Čipka je jednoducho všade… Nájdite ju aj vy na svojom obľúbenom modeli spodnej bielizne.

Uberte sa iným, modernejším štýlom než opäť ku klasickej bielej. Exkluzívne čipkované podprsenky s jemným kvetinovým vzorom sú skvelou inšpiráciou na romantické letné večery. Decentná ružová alebo provokatívna červená výšivka bude vhodným námetom na pokračovanie vo vašich milostných hrátkach s partnerom. Kvalitná čipkovaná podprsenka nádherne pozdvihne dekolt. To podporí pohodlná výstuž a push-up efekt.

Ešte viac podčiarknite svoju ženskosť, nehu a atraktivitu. Ideálnym modelom sú netradične strihané čipkované podprsenky

Obľúbené sú aj tie, ktorých košíčky sa uprostred spájajú prekríženými pásikmi. Prsia budú plnšie a viac vyzdvihnuté. Čipkou po obvode a na ramienkach bude váš exkluzívny večerný outfit pôsobiť jemne, sviežo a moderne.

Rady dráždite? Vaša podprsenka potom musí byť oveľa viac zdobená čipkou

Perfektne navrhnutá bralette podprsenka má predĺžený čipkovaný obvod, nádherne zdobené ramienka a vystužené košíčky pre pôvabnejší efekt. So zapínaním len na jeden háčik ušetríte úsilie aj čas svojmu nedočkavému partnerovi. Preto pri výbere podprsenky myslite na každý detail…

Jemná čipka už aj na športových podprsenkách. Stanú sa hitom tohto horúceho leta?

Je to dosť pravdepodobné. Väčšina týchto modelov je ušitá z príjemnej bavlnenej látky. Tieto podprsenky sú po obvode mäkké, elastické a dobre pohlcujú pot. Najlepšie je, ak si vyberiete zo športových čipkovaných podprseniek bez kostíc a s takmer neviditeľnými tenkými ramienkami. Čipkou sú zdobené len minimálne. Je decentným detailom po obvode alebo na košíčkoch. To pre vašu celkovú pohodlnosť pri menej či viac náročných športoch.

Article Categories:
Ako na to