feb 13, 2018
1221 Views
Komentáre vypnuté na Ach, nie, zase chrípka? Nie, je tu Extra C!

Ach, nie, zase chrípka? Nie, je tu Extra C!

Written by

Ak aj vám pri slovách chrípka a nachladnutie nabiehajú zimomriavky, nebojte sa, prevencia proti nim nemusí byť nijako zložitá. Čo však vyskúšať? Napríklad prípravok Extra C!

Ak by sa vyhlásila súťaž o najodpornejšie slovo slovenského jazyka, medzi finalistami by sa nepochybne ocitli aj slova chrípka a nachladnutie. Tie, bohužiaľ, v týchto dňoch počúvame až nepekne často. Chrípka znovu útočí, zavreté školy kvôli chrípke, chrípkové epidémie prichádzajú k nám… Práve takéto typy titulkov na každom rohu nás nútia o týchto virózach uvažovať. Vlastne, je to celkom fajn mať neustále na pamäti, že je tu hrozba chrípky a konať tak, aby sme si čo najdlhšie uchovali naše pevné zdravie. Je veľmi jednoduché chytiť sa držiaku a autobuse, ktorý pred vami chytilo v ten deň minimálne 10 ľudí s chrípkou, chtiac-nechtiac si potom takú ruku priblížiť k ústam alebo nosu a nemusíte mať nijako špeciálne slabú imunitu, aby ste na základe toho ochoreli. Takéto nákazové pasce na nás číhajú na každom rohu, je teda len na nás, aby sme voči chrípke vykonávali nejakú prevenciu. Jedným z hlavných spôsobov prevencie pred chrípkou sú vitamíny, ktoré sprostredkúvajú napríklad aj doplnky stravy. Aké sú ich výhody?

C, C, C a zas C

Keď sa povie vitamín, väčšina z nás si predstaví vitamín C. Predstavme si teda jeden aj my, konkrétne prípravok s názvom Extra C. Dôvod, prečo je vitamín C tak dôležitý a známy je, že je základným vitamínom, ktorý podporuje imunitný systém, teda pomáha udržiavať naše zdravie v čo najlepšej kondícii. Extra C je vitamín C v tobolkách s postupným uvoľňovaním, ktoré trvá po dobu až 8 hodín. Okrem toho, že podporuje imunitný systém, prispieva aj k udržiavaniu normálneho energetického metabolizmu, zníženiu únavy a vyčerpania. Výhod je skutočne veľmi veľa. Nečakajte tak na to, kým chrípka skolí aj vás, podporte svoju imunitu niečím solídnym a funkčným. Vitamín Extra C môžete zakúpiť na e-shope Symphytum.sk.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu