jún 16, 2023
170 Views
Komentáre vypnuté na 5 zážitkov ako 5 jedinečných darčekov k narodeninám

5 zážitkov ako 5 jedinečných darčekov k narodeninám

Written by

Pri pohľade do kalendára vás chytá zúfalstvo, pretože neviete, čo vybrať blízkym k narodeninám? Kúpa darčeka a hlavne jeho výber dá poriadne zabrať. Chcete byť originálni a mať istotu, že váš dar nezapadne prachom? Vyberte blízkym k narodeninám zážitkové darčeky. Prinášame vám 5 tipov na jedinečné darčeky nielen na narodeniny.

1. Let balónom

Let balónom patrí medzi darčeky k narodeninám, ktoré potešia mužov i ženy. Let je veľmi relaxačný a pokojný. Počas hodiny v balóne čaká na obdarovaného kopec emócií, ktoré je možné pocítiť len stovky metrov nad zemou. Otvorený priestor a nádherné panorámy pod balónom vyrazia dych každému. Let balónom je perfektný tip pre zážitkové darčeky pre ženy, mužov, páry i skupiny.

2. Vyhliadkový let

Z balíčka darčekov pre ženy vyberáme ešte jeden, a to vyhliadkový let. Opäť ide o darček, ktorý môžete prežiť vo dvojici. Vyhliadkové lety sa dajú zakúpiť v rôznych typoch lietadiel. Môže ísť o vrtuľník, malé rekreačné lietadlo, vetroň, vírnik, hydroplán alebo motorové rogalo. Nielen výber lietadiel je pestrý. Pestré budú tiež emócie, ktoré takýto let vyvolá. Keď chcete let niečím okoreniť, vyberte si z ponuky nočných vyhliadkových letov.

3. Paragliding

Paragliding je skvelý zážitkový darček pre muža, ale užiť si ho môžu aj dobrodružnejšie dámy. Podobne ako pri lete balónom, ide o let v otvorenom priestore, zväčša nad lesmi a vodnými plochami. Paragliding si obdarovaný užije pod dohľadom inštruktora v tandeme, takže ide o bezpečný let. Paragliding je jedinečný v tom, že let pripomína krúženie a spôsobuje príjemné zimomriavky.

4. Let stíhačkou

Medzi extrémne zážitkové darčeky patrí bez pochýb let stíhačkou. To, čo sa pred rokmi zdalo nemožné, je dnes k dispozícii ako darček. Let stíhačkou je darček, ktorý dostane do varu úplne každého muža. A nielen do varu. Priam sa mu zatočí hlava. V stíhačke zažije akrobatické kúsky v kompletnej zostave, aké môžete vidieť počas leteckých dní na letiskách. Let je síce adrenalínový, ale bezpečný, pretože je stíhačka v rukách skúseného pilota.

5. Simulátory

Kto sa bojí výšok, ten môže vyskúšať let bez lietania. Na skúšku letu slúžia letecké simulátory a simulátory voľného pádu. V leteckom simulátore sa budete cítiť ako v reálnom lietadle. Skvelé je, že sa dá vybrať trasa letu a rôzne poveternostné podmienky. V simulátore môžete byť dvaja, obdarovaný i vy. Simulátor voľného pádu vám dá doslova krídla. Tak neváhajte a žite aspoň pár minút s hlavou v oblakoch.

 

 

 

 

 

 

 

Article Categories:
viem viac