mar 4, 2023
193 Views
Komentáre vypnuté na 4 dôvody, prečo si zamilujete kancelárie na Landererovej 12

4 dôvody, prečo si zamilujete kancelárie na Landererovej 12

Written by

Premýšľate nad tým, či pôsobenie vašej firmy presuniete do nových priestorov? K tomu sa neviete rozhodnúť, ktoré sú pre vašu firmu a zamestnancov tie najlepšie? Zistite, čo ponúkajú kancelárie na Landererovej 12.  

Výhodou prenájmu kancelárií je v prvom rade fakt, že hneď na začiatku nemusíte vykonať vysoký počiatočný vklad. Pri prenájme ostáva zachovaná vysoká flexibilita, pretože nie ste obmedzení veľkosťou priestoru. 

Či už sa firma rozšíri alebo zmenší, priestor si môžete vyskladať podľa potreby. Taktiež vám odpadáva povinnosť prevádzky a údržby priestorov budovy. O všetko sa postará prenajímateľ. V prípade kancelárskeho centra L12 ste chránení bezpečnostným kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. 

Výber lokality

Absolútnou prioritou pri výbere kancelárií na prenájom je komfortná dostupnosť. Landererova 12 sa nachádza na rohu Landererovej ulice v dotyku s mostom Apollo. To prináša vynikajúci firemnú viditeľnosť anajmä, skvelé napojenie na dopravné uzly. 

Nezanedbateľný je ľahký prístup pre všetkých bez ohľadu na spôsob dopravy. L12 disponuje dostatočným množstvom parkovacích miest. Ak preferujete prepravu MHD či bicyklom, taktiež sa sem dostanete raz-dva. 4 dôvody, prečo si zamilujete kancelárie na Landererovej 12

Voľba kancelárií

Prostredie v ktorom sa človek pohybuje značnú časť dňa, dokáže ľudí motivovať k výkonu svojej práce. Flexibilný interiérový dizajn centra L12 má prispôsobiteľné kancelárske priestory, aby adresovali jedinečné požiadavky všetkých používateľov. 

Nachádzajú sa tu štandardné funkčné kancelárie i kreatívne priestory, ako je zábavná coworkingová miestnosť. Samozrejmosťou je akustický podhľad, chladenie a kúrenie 2 trubkovými fan coil jednotkami a parapetnými radiátormi, sprinklery, nútená ventilácia s výmenou čerstvého vzduchu a otváranie krídlových okien na prirodzené vetranie. 

Niečo navyše

Moderné kancelárske centrum L12 bolo špeciálne navrhnuté na množstvo spôsobov využitia. Ponúka viacero úprav interiéru, vďaka čomu spĺňa najnáročnejšie požiadavky na pracovné priestory. Personalizovaný dizajn kancelárií, priestranné konferenčné miestnosti, strešná terasa s panoramatickým výhľadom, 10 osobných výťahov a veľa ďalších vytvárajú jedinečnú atmosféru. Nezanedbateľnou praktickou súčasťou L12 je jedáleň a kaviareň.

Budúcnosť

Pri výbere kancelárskych priestorov treba myslieť aj na budúcnosť. L12 bude neoddeliteľnou súčasťou komplexu Eurovea City. Prepojí novovybudované nábrežie s historickým centrom mesta a ponúkne energické prostredie s množstvom podnikateľských, obchodných a rekreačných zariadení. Kancelárie v centre L12 jednoducho ponúkajú nadčasový, moderný priestor s množstvom výhod. 

 

 

Article Categories:
viem viac