aug 15, 2022
303 Views
Komentáre vypnuté na Zdravie zamestnancov na prvom mieste? Riešením pre firmy je UpMédical

Zdravie zamestnancov na prvom mieste? Riešením pre firmy je UpMédical

Written by

Čoraz viac firiem si uvedomuje dôležitosť zdravia svojich zamestnancov a hľadá spôsoby, ako k nemu aktívne prispieť. Dôvody sú prosté: ak sa človek cíti dobre po fyzickej stránke, dokáže sa lepšie sústrediť, podáva kvalitné pracovné výkony a netrápi sa na „péenke“. Veľkým strašiakom zamestnancov i zamestnávateľov je bolesť chrbtice. Tá trápi približne 80 % ľudí so sedavým zamestnaním, ktorí zanedbávajú aktívny pohyb. Ako motivovať zamestnancov, aby dbali viac o svoje zdravie? Riešením môže byť aj UpMédical poukážka. 

Čo je UpMédical poukážka

Poukážka UpMédical je produktom spoločnosti UpDéjeuner, ktorú firmy i zamestnanci poznajú ako lídra na trhu zamestnaneckými benefitmi. V portfóliu spoločnosti však hrajú dôležitú rolu tiež ďalšie poukážky, ktoré myslia na motiváciu či pracovnú pohodou zamestnancov. 

Takou je aj poukážka UpMédical, ktorá pomáha udržať sa v dobrej zdravotnej kondícii, slúži tiež ako prostriedok na zvýšenie motivácie čiže benefit pre zamestnancov. Firma si poukážky UpMédical objedná od spoločnosti UpDéjeuner v požadovanej nominálnej hodnote, rozdá ich ľuďom vo svojom tíme a zamestnanci sa sami rozhodnú kde, kedy a ako poukážky využijú. 

Aké benefity zamestnancom prináša

Zdravie sa nedá kúpiť, preto sa ho firmy prostredníctvom poukážok UpMédical zamestnancom snažia darovať. Ide o jasný signál, že zamestnávateľovi na dobrej zdravotnej kondícii svojich ľudí záleží. Poukážky UpMédical sú však nielen motivačným, ale tiež preventívnym prostriedkom pred zdravotnými problémami. 

Zamestnanci poukážky UpMédical môžu využiť počas ich platnosti v takmer 2 000 akceptačných miestach. Sami sa rozhodnú, či pôjdu na masáž, kúpia si v lekárni výživové doplnky, alebo navštívia kúpele. V zozname akceptačných miest totiž nájdu fitness centrá, lekárne, kúpeľné domy, ale i ďalšie relaxačné miesta. 

Ako firmy získajú poukážky UpMédical

Ak sa zamestnávateľ rozhodne motivovať a zlepšiť zdravotný stav svojich zamestnancov poukážkami UpMédical, získa ich ľahko. Stačí ich objednať cez internetovú stránku up-dejeuner.sk, kde si sám zvolí ich množstvo či nominálnu hodnotu. 

Samozrejmosťou je možnosť poukážky UpMédical personalizovať: napríklad potlačiť ich logom firmy, názvom konkrétnej organizačnej štruktúry či venovaním alebo iným odkazom. 

Chcete sa o zdravotných poukážkach UpMédical dozvedieť viac alebo si ich objednať? Navštívte stránku up-dejeuner.sk

 

Article Categories:
Ako na to