jún 25, 2016
1812 Views
Komentáre vypnuté na Zábavná pyrotechnika baví po celý rok

Zábavná pyrotechnika baví po celý rok

Written by

Zábavná pyrotechnika je dnes dostupnejšia a ponuka je omnoho pestrejšia. Výhodou je tiež to, že už nie je sezónnym tovarom dostupným iba na konci roku. Naopak. Stále častejšie si ju užívame na rôznych oslavách, záhradných párty, či počas dovolenky v niektorom peknom kúte našej republiky. Nezabudnuteľný ohňostroj si dokážete pripraviť trebárs po letnej grilovačke doma na záhrade.

Aby bola zábavná pyrotechnika bezpečná, musí byť z overeného zdroja

Len z overeného a kvalitného zdroja je zábavná pyrotechnika skutočne bezpečná. Nikdy ju nekupujte z druhej ruky. Osvedčeným predajcom na Slovensku je spoločnosť MARGIT SK s.r.o., ktorá prevádzkuje Pyroweb.sk. Vďaka e-shopu sa rýchlo zorientujete v celom sortimente spoločnosti a máte možnosť si akýkoľvek tovar nakúpiť kedykoľvek v prebehu roku. Pyroweb.sk ponúka ohňostroje, detskú pyrotechniku, petardy, rakety, fontány, špeciálne prskavky pre dospelých, dymovnice a pochodne, rímske sviece, guľové bomby, ale aj obľúbené lampióny, nazývané tiež lampióny šťastia. Firmy poskytuje aj služby veľkoobchodu pre veľkých odberateľov.

 

Ako si užiť zábavu so zábavnou pyrotechnikou?

Čo je ohňostroj vie asi každý. Už málokto vie, že jeho príprava s kvalitným tovarom je veľmi jednoduchá a bezpečná. Pyroweb.sk ponúka rôzne zaujímavé sety s rozličnými kompiláciami efektov. Intenzitu ohňostroja určuje počet rán, pre ktoré je určený. Malou obdobou ohňostrojov sú rímske sviece.

Obľúbenou pyrotechnikou sú rakety. Upevňujú sa na takzvaný stabilizátor a po zapálení vystrelia a ponúknu nádherné zvukové a svetelné divadlo. Spolu s dymovnicami a pochodňami dokážu byť spestrením i pre rôzne táborové hry.

Pre oslavy a svadby sú obľúbenými lampióny šťastia. Sú to vlastne lietajúce balóny z ryžového papiera a z bambusu. Po zapálení sa vznesú k oblohe. Efektné sú predovšetkým vypúšťané vo väčšom množstve a v niekoľkých farbách. NaPyroweb.sk ich kúpite dokonca aj v tvare srdca.

Autorské právo: ricardvaque / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to