jún 7, 2024
56 Views
Komentáre vypnuté na Všetko pre vašu kuchyňu: Ako vám produkty SENCOR uľahčia prácu

Všetko pre vašu kuchyňu: Ako vám produkty SENCOR uľahčia prácu

Written by

Pre uľahčenie prác v kuchyni je výber vhodných pomocníkov na nezaplatenie. Moderné domáce spotrebiče vám doprajú viac času, ktorý môžete venovať dôležitejším veciam. Ak si zariaďujete novú kuchyňu alebo chcete zmodernizovať svoju starú, výber kvalitných produktov je potrebné poriadne zvážiť. Ak ste si ešte nevybrali, predstavíme vám niekoľko produktov značky Sencor, ktoré si zamilujete.

Prečo značka Sencor?

Značka Sencor neustále investuje do vývoja nových technológií, a všetky jej spotrebiče sa pýšia dlhodobou výdržou a spoľahlivým výkonom. A to nie je všetko. Spoločnosť nezabúda ani na dizajn. Mnohé kuchynské spotrebiče sú dostupné vo viacerých farebných kombináciách s moderným, klasickým, ale aj retro dizajnom. Všetky výrobky Sencor sa nielenže prispôsobia vašej kuchyni, ale vďaka svojmu vysokému výkonuspoľahlivosti budú dokonalým partnerom a uľahčia vám každodenné varenie.

Ryžovar Sencor

Sencor ryžovary – stvorené nielen na prípravu ryže

Uvariť ryžu v ryžovare je skutočne jednoduché, pretože tento šikovný spotrebič urobí takmer všetku prácu za vás. Stačí do neho len nasypať ryžu, naliať vodu v správnom pomere a zapnúť.

Varenie v ryžovare Sencor má nepochybne mnoho výhod. Okrem rýchlej prípravy je to aj samotná chuť. Ryža varená v ryžovare Sencor má lepšiu chuť, optimálnu konzistenciu a sú v nej zachované všetky živiny.

Sencor ryžovary majú tieto skvelé vlastnosti:

  • Disponujú automatickým nastavením, takže ryža sa nikdy nepripáli ani nerozvarí.
  • Po dokončení prípravy ryže sa ryžovar Sencor prepne do režimu udržiavania tepla, vďaka čomu zostane ryža teplá a čerstvá až do servírovania.
  • Vnútorná nádoba ryžovaru Sencor má nepriľnavý povrch, ktorý zabráni pripáleniu a uľahčí čistenie.

Nezabúdajte ani na samotné jedlá z ryže. V ryžovare Sencor si pripravíte nielen vynikajúce rizoto, ryžový nákyp, ale aj ovsené vločky, zeleninu alebo zdravé strukoviny. Stačí k ryži primiešať také suroviny, ktoré máte najradšej. Varením v ryžovare teda ušetríte kopec času. Niektoré typy ryžovarov navyše umožňujú spoločne s ryžou variť aj mäso, zeleninu a ďalšie suroviny.

Multifunkčné ryžovary Sencor

Naše TIPY:

  • Nech varíte akúkoľvek ryžu, do ryžovaru pred samotným spustením vložte menšiu očistenú cibuľu a polievkovú lyžicu dochucovadla. Dodá jej to na chuti.
  • Ryžovar Sencor je ideálny prístroj aj na prípravu ovsenej kaše. Stačí nasypať 1 hrnček vločiek a zaliať hrnčekom vody, prípadne mlieka.
  • Na prípravu zeleniny z ryžovaru stačí naparovací rošt, ktorý má väčšina modelov v základnom vybavení. Nasypte naň kusy zeleniny a rošt vložte do ryžovaru, v ktorom napríklad pripravujete ryžu. Chutný zdravý obed máte za chvíľu hotový.

Vďaka ryži z ryžovaru si pochutíte nielen vy, ale i vaša rodina a priatelia. Na výber máte napríklad nasledujúce modely:

  • Sencor SRM 0600WH
  • Sencor SRM 1500WH
  • Sencor SRM 1001BK
  • Sencor SRM 1000SS

Prečo kupovať viac spotrebičov, keď stačí jeden?

Sencor kávovary – dokonalý zážitok z každej šálky kávy

Ako všetky výrobky Sencor, ani kávovary Sencor nie sú výnimkou a disponujú najnovšími technológiami pre jednoduchšiu prípravu a dokonalú chuť vašej obľúbenej kávy. Značka Sencor má v portfóliu rôzne druhy kávovarov. Od prekvapkávacích, cez pákové, až po automatické s výrobou mliečnej peny alebo bez nej.

Prekvapkávacie kávovary sa hodia pre ľudí, ktorí si chcú dopriať poriadnu šálku kávy kedykoľvek počas dňa. Niektoré modely disponujú aj praktickým mlynčekom. Nechýba im permanentný umývateľný filter a režim KEEP WARM, ktorý udrží nápoj teplý až po dobu 35 minút. Takže je iba na vás, či si chcete vychutnať lahodnú kávu alebo ho použijete na prípravu čaju.

Prekvapkávaci kávovar Sencor

Plnoautomatické kávovary Sencor sú stvorené pre tých, ktorí si chcú dopriať kávu bez akejkoľvek námahy. Na použitie sú pripravené už za 42 sekúnd a ich ďalšou nespornou výhodou je, že kávu melú až tesne pred jej prípravou. Následne pod stabilným tlakom 15 až 20 barov (v závislosti od modelu) a o konštantnej teplote v spolupráci so systémom Thermoblock, pretečie dávkou kávy horúca voda. Výsledkom bude zakaždým lahodná chuť kávy.

Automatický kávovar Sencor

Ak si chcete vychutnať vopred namletú kávu pre kávovar Sencor SES 9300BK žiaden problém. Stačí vložiť do prístroja namletú kávu a o všetko ostatné sa postará kávovar sám.

Zdroj: https://www.planeo.sk/sencor-ses-6050ss

Názov obrázku: pakovy-kavovar-sencor.jpg

Alt text: Pákový kávovar Sencor.

Pákové kávovary Sencor vyťažia z kávových zŕn maximum chuti, arómy a kofeínu, ktorý vás nakopne do nového dňa. Spoľahnite sa na výkonné čerpadlo s tlakom 15 barov. V kombinácii s funkciou predsparenia a perfektnou teplotou vody, za ktorou stojí taliansky bojler s ohrevným systémom Thermoblock, si vychutnáte dokonalosť v každej kvapke.

Všetky kávovary Sencor sa pýšia jednoduchou obsluhou a údržbou. Ak je potrebné doplniť vodu alebo kávové zrná, prístroj vás včas upozorní. Najväčšou výhodou je funkcia samočistenia, ktorá vám ušetrí čas a odbremení vás od náročného čistenia.

Príprava kávy v pohodlí domova môže byť umením, ale s kávovarmi Sencor bude vždy dokonalým zážitkom. Pred samotnou prípravou kávy sa však uistite, že kávovar, filtre a ďalšie nádoby sú čisté. Je potrebné však vždy používať kvalitné kávové zrná alebo mletú kávu, a nezabudnite ani na vodu, ktorá musí byť vždy čerstvá a bez nečistôt.

Sencor kuchynské roboty – posunú zážitok z varenia na vyššiu úroveň

Kuchynský robot Sencor sa neobmedzuje len na nahradenie klasického mixéra. V priebehu niekoľkých minút ho môžete premeniť na mlynček na mäso, odšťavovač alebo krájač zeleniny. Takmer všetky modely ponúkajú planetárny systém hnetenia, miešania a šľahania. Vďaka bajonetovému uchyteniu hnetacích alebo šlahacích metličiek je ich výmena rýchla s pevným a bezpečným uchytením. Nechýba ani funkcia Sencor Smart Power & Energy, ktorá sa postará o tie najlepšie otáčky s pozvoľný štartom, pulzný spínač pre okamžitý nástup vysokých otáčok a to všetko v nadčasovom dizajne s robustnými kovovými prevodmi vo vnútri, ktoré zaručia dlhé roky bezproblémovej služby.

Kuchynské roboty Sencor dokonale premiešajú ingrediencie bez toho, aby na dne misy zostali nepremiešané zvyšky. Takže nezáleží či šľaháte jeden vaječný bielok, alebo 1,5 kg chlebového cesta. Výsledok bude vždy perfektný. Ich príkon sa pohybuje v rozmedzí od 1 000 po 1 800 W, so 6 až 10  rýchlosťami (v závislosti od modelu).

Kuchynské roboty Sencor vďaka svojej univerzálnosti nahradia viacero spotrebičov, takže okrem toho, že ušetríte miesto v kuchyni máte plnohodnotného spoločníka nielen na pečenie, varenie, krájanie, strúhanie ovocia, zeleniny či syrov, ale aj na mletie kávy, orechov, mäsa či výrobu domácich klobás. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu môžu byť praktickým doplnkom a ozdobou každej kuchynskej linky.

Sencor nenechá nič na náhodu. V ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvo ku kuchynskému robotu ako napríklad výrobník cestovín, mlynček na kávu, alebo špeciálne tvorítko na pečivo. Kuchynský robot Sencor bude vašim partnerom, či už ste skúsený domáci pekár alebo nováčik.

Sencor mixéry – nenahraditeľní pomocníci do každej kuchyne

Rýchle, skladné a praktické. Aj takto je v skratke možné opísať mixéry Sencor. Sú navrhnuté na mixovanie, prípadne mletie rôznych ingrediencií a ich využitie je skutočne všestranné. Spoločnosť Sencor má v ponuke rôzne druhy mixérov pričom každý má svoje špecifiká a je určený na rôzne účely použitia. Všetky však majú rovnaký cieľ, ktorým je uľahčiť prácu v kuchyni.

Tyčové mixéry Sencor – viacúčelové spotrebiče

Jedným z najobľúbenejších mixérov je tyčový mixér Sencor. Zvláda prípravu krémovej polievky alebo omáčky, ako aj mixovanie detskej stravy. K niektorým modelom nájdete v balení aj nadstavec s miskou so sekáčikmi, takže tyčový mixér Sencor sa behom chvíle premení na jednoduchý stolný mixér. So svojim výkonným motorom s príkonom v rozmedzí 600 až 1 500 W sa postará o bezproblémové používanie po dlhú dobu. A to zďaleka nie je všetko. Všetky vyberateľné časti sú umývateľné aj v umývačke riadu. Sencor tyčový mixér s technológiou Titanium QuadBlade možno použiť aj na mixovanie horúcich pokrmov.

Smoothie mixéry Sencor – rýchla dávka vitamínov každý deň

Ak sa stravujete zdravo alebo so zdravou stravou začínate, určite si obľúbite Sencor smoothie mixéry. Možno si to neuvedomujete, ale pre správne fungovanie všetkých orgánov tela a udržanie zdravia sú základné živiny mimoriadne dôležité. Z toho dôvodu je dôležité prijímať rôznorodú stravu a dbať na to, aby v nej boli zahrnuté všetky esenciálne živiny. Ak ich nedokážete prijať priamo zo stravy jednoducho si ich doplňte prostredníctvom rôznych druhov smoothie nápojov.

Smoothie mixéry Sencor očaria svojím farebným dizajnom, jednoduchou obsluhou a skvelými funkciami. Pripravte si svoj pohár zdravia už za 60 sekúnd. Na výber máte program HARD, ktorý si poradí s tvrdšími druhmi ovocia, zeleniny či orechov, alebo program SOFT, ktorý je ideálny na jemné kokteily z mäkšieho ovocia. Disponujú odnímateľnými nožmi vyrobenými z nerezovej ocele, ktorá je na povrchu pokrytá titánovou vrstvou. Tá zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov, obmedzuje oxidáciu, takže nápoje si zachovávajú svoju výživovú hodnotu.

S technológiou SENCOR® Nutri Smart Blending hravo rozdrvia ľad, zmixujú jedlo pre najmenších alebo zmenia ovocie a zeleninu na tekutú dávku energie.

 

Article Categories:
viem viac