aug 12, 2015
2195 Views
Komentáre vypnuté na Virtuálne vzdelávanie – nový trend medzi študentmi i firmami

Virtuálne vzdelávanie – nový trend medzi študentmi i firmami

Written by

V dnešnej dobe je už celkom bežné, že mnoho ľudí uprednostňuje vzdelávanie prostredníctvom internetu. Niet sa čomu čudovať. Väčšinu vecí robíme práve vďaka počítaču a načerpávanie nových vedomostí nie je žiadnou výnimkou. Virtuálne kurzy sú skvelým spôsobom ak hľadáte štúdium, kde by ste nemuseli každý deň dochádzať do školy na prednášky či semináre a stráviť tam množstvo hodín.

Time management

Pokiaľ vás zaujíma ekonómia, čo tak vyskúšať online kurzy – Time management a Stress management? Čo sa týka time managementu, ten je podstatný hlavne pri plánovaní úloh v organizácií. Pokiaľ si ich správne rozdelíte, môžete sa vyhnúť plytvaniu času a vaša práca bude okrem iného aj efektívnejšia. Ďalším dôležitým bodom je aj to, aby ste mali na seba vyššie nároky. Snažte sa robiť úlohy a pracovné činnosti skôr, neučte sa deň pred dôležitou prezentáciou, ale vyhraďte si na danú činnosť aspoň týždeň. Time management sa zaoberá najmä tým, ako sa vyhnúť zbytočnej nervozite v práci, ale i v súkromnom živote, no najmä tým ako vykonávať prácu kvalitne a s časovou rezervou.

Stress management

Stress management vás zase oboznámi s témou, ktorá je dnes veľmi aktuálna. Stres. Zažívame ho všetci, a to najmä v práci či v škole, kedy je na nás vyvinutý veľký tlak. Čo sa týka tohto online kurzu, pomôže vám lepšie zvládať stresové situácie, ako udržať rovnováhu v pracovnom i osobnom živote a ako ostať pokojný za každých okolností.

Študujte online!

Výhodou online vzdelávania je najmä to, že študent môže riešiť cvičenia, prezentácie či učiť sa z prednášok kdekoľvek a kedykoľvek, keď bude mať čas. Poradenská a vzdelávacia spoločnosť – Motiv P s.r.o. je známa na slovenskom i českom trhu. V kurzoch vysvetľuje danú problematiku a študenta nezdržuje. Materiály poskytuje na prvotriednej úrovni, takže učivo pochopí naozaj ktokoľvek. Študenti, podnikatelia, ale i mnohé slovenské firmy vedia, že vzdelávanie online sa vyplatí!

 

FOTO:  © Syda Productions / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to