dec 5, 2015
2067 Views
Komentáre vypnuté na Vďaka bazáru nakúpite lacné a kvalitné veci

Vďaka bazáru nakúpite lacné a kvalitné veci

Written by

Plánujete alebo očakávate vytúžené bábätko? Je celkom normálne, že prírastok nového člena do rodiny ovplyvní i vaše financie, keďže dieťatko toho potrebuje neustále veľmi veľa. Nielen pozornosť rodičov, ale i kočík, oblečenie, plienky, postieľku, hračky či topánočky. Je toho skutočne dosť a asi väčšina rodičov uzná, že sa to skôr či neskôr prejaví i na rodinnom rozpočte. Chceli by ste však aspoň „ čo to“ ušetriť a nevyhadzovať zbytočne veľa peňazí za nové detské body či šatôčky, z ktorých vaša ratolesť aj tak za pár mesiacov vyrastie?

Nebojte sa nakupovať cez bazár

Detský bazár je skvelým miestom, kde si môžete vybrať kvalitné a veľa krát i úplne nové oblečenie, autosedačky, kojenecké potreby  či vianočné darčeky pre vaše ratolesti, a to naozaj za prijateľné ceny, ktorým neodoláte! Pokiaľ sa chcete zbaviť oblečenia, ktoré vám doma len zbytočne zavadzia a chceli by ste ho „posunúť“ niekomu, kto ho naozaj potrebuje, žiadny problém. Okrem detského oblečenia tu nájdete i dámske oblečenie či pánske oblečenie, takže na svoje si prídu i rodičia. Výhodu je, že sortiment nájdete na jednom mieste, a to na inzertnom portáli – www.babyburza.sk , ktorý je veľmi obľúbený, a to hlavne medzi mamičkami. Rozšírené vyhľadávanie vám urýchli váš výber a pomôže nájsť inzerát, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám

Pýtate sa, prečo si radšej zvoliť nakupovanie prostredníctvom bazáru? Dôvodov je hneď niekoľko. Nízke ceny sú najväčším lákadlom, prečo nakupovať práve tu. Načo by ste vašim ratolestiam kupovali každý mesiac nového topánočky či bundu, keďže za chvíľu vyrastú ako z „vody“?  Vďaka bazáru môžete spraviť dobrý skutok a darovať detské oblečenie, kočíky či doplnky pre deti niekomu, kto ich naozaj potrebuje. Pokojne môžete uskutočniť i výmenu tovaru, takže výber závisí len a len na vás . Inzercia je samozrejme pre všetkých zadarmo, takže hurá do nakupovania, výmeny či darovania!

 

FOTO:  © svetamart / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na to