mar 12, 2022
402 Views
Komentáre vypnuté na Túžite po nových zážitkoch? Vyskúšajte si jazdu na trojkolke

Túžite po nových zážitkoch? Vyskúšajte si jazdu na trojkolke

Written by

Každá jazda na trojkolke je novým zážitkom. Toto vozidlo je ako stvorené na to, aby ste sa vybrali na dlhší výlet alebo vyskúšali, čo dokáže v ostrých zákrutách, na prašnej ceste či dokonca v lese. Trojkolky sa vyrábajú v rôznom prevedení, čo zaručuje, že si vyberie priaznivec motokrosu i ten, kto chce bezpečne a pohodlne jazdiť po cestách.

Malé, veľké vozidlo so silným motorom

Vďaka dvom predným kolesám vyzerá trojkolka z predného pohľadu robustne ako napríklad štvorkolka. Zo zadnej strany ide naopak o štíhlu dámu. Táto kombinácia spolu tvorí zaujímavé spojenie pútajúce pohľady každého okoloidúceho. Navyše niektoré modely trojkoliek majú sedadlo tak nízko, že máte pocit sedenia priamo na asfalte. Nie je to úžasné? Budete riadiť trojkolku vlastným telom. Samozrejme, že len pocitovo, pretože o všetko sa postará silný a ekologický motor. Iste budete chcieť vedieť, kde trojkolky so spomínanými vlastnosťami zoženiete. Ide o trojkolky značky Can – Am Ryker a Spyder. Každá z menovaných trojkoliek ponúka niečo odlišné, a preto je jasné, že si nájdete to svoje.

Na cesty, na preteky, na zábavu

Paleta trojkoliek Can – Am je naozaj široká. Trojkolka Can – Am Ryker je určená pre motoristov, ktorí radi vyberajú zákruty ostrejšie a obľubujú naozaj vysokú rýchlosť. Je určená pre motoristov, ktorí majú vlastný štýl. Je určená pre motoristov, ktorí si chcú občas zajazdiť po nespevnených cestách. To všetko bez straty bezpečnosti a pohodlia pri riadení. A viete, čo je úplne top? Doma v garáži si z Rykeru môžete každý deň spraviť úplne inú trojkolku vďaka snímateľným panelom. Trojkolky Can – Am Spyder využijú ľudia, ktorí radi spoznávajú nové miesta vzdialené na míle od domova. Pokojne si so sebou zbaľte všetko potrebné, pretože úložný priestor v integrovaných bočných kufroch je objemovo veľmi bohatý. Na tejto trojkolke sa bez problémov odvezú dvaja pasažieri ako v prípade štvorkolky. Pri modely Spyder sa dbalo na to, aby ste sa cítili skvele aj po hodinách jazdy. Sedadlá sú vyrobené z adaptívnej peny a šofér sa môže pohodlne oprieť. Stúpačky sú o niečo širšie, takže vám poďakujú aj chodidlá. Predný štít je možné nastaviť tak, aby vám neprekážal vietor a neotravovali vás mušky. Poteší tiež radový trojvalec perfektne reagujúci na každú zmenu rýchlosti. Zastavovať nebudete často, na jednu nádrž dokážete prejsť až 400 km.

 

 

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Ako na to