jan 29, 2016
12426 Views
Komentáre vypnuté na Tip pre malé kúpeľne – vaňa a sprchový kút v jednom.

Tip pre malé kúpeľne – vaňa a sprchový kút v jednom.

Written by

Pri zariaďovaní nového bývania býva často veľkou komplikáciou malá kúpeľňa. Obzvlášť v panelákových bytoch majitelia často riešia dilemu, či majú do mini kúpeľne umiestniť vaňu, alebo sprchový kút. Nové trendy v dizajne kúpeľňového zariadenia umožňujú, že túto dilemu riešiť nemusíte. Máte možnost užívať si kúpeľ aj sprchu súčasne, a to aj v kúpeľni veľmi malých rozmerov.

Keď využijete asymetrickú vaňu so širokým plochým dnom v kombinácii s vaňovou zástenou, môžete  ľubovoľne podľa nálady striedať svižné sprchovanie s pohodlnou relaxáciou v podobe uvoľňujúcich kúpeľov. Asymetrické vane sa vyrábajú v rozmeroch, ktoré umožňujú, že ich môžete umiestniť aj do veľmi malej kúpeľne. Keď asymetrickú vaňu v rozmeroch 150 x 75 cm alebo 140 x 105 cm skombinujete s asymetrickým umývadlom, budete mať dostatok priestoru pre pohodlný pohyb aj v malej panelákovej kúpeľni. Súčasne, vďaka vaňovej zástene sa v širšej časti vane môžete pohodlne sprchovať v priestore, porovnateľnom so sprchovým kútom a súčasne si môžete dopriať aj luxus pohodlného kúpeľa.

koncept-avocado03Skvelým riešením pre malé panelákové kúpeľne sú špeciálne kúpeľnové koncepty RAVAK Avocado a BeHappy, ktoré sú dizajnované pre veľmi malé priestory. Vane vyrobené z akrylátu je možné vybaviť aj hydromasážnym systémom, ktorý vašu kúpeľňu premení na luxusné wellness, bez ohľadu na malé rozmery priestoru.

Keď je vaša kúpeľna až taká malá, že sa do nej nevojde ani asymetrická vaňa menších rozmerov, máte možnosť vybaviť kúpeľňu mini vaňou – hlbokou sprchovou vaničkou so sedadlom. V nej sa môžu kúpať aspoň vaše deti a dospelí a seniori sa pri sprchovaní môžu pohodlne posadiť. RAVAK ponúka štvrťkruhové mini vane so sedadlom, v rozmeroch 80 a 90 cm. Ich ďalšou výhodou je, že sú vyrobené z akrylátu s veľmi odolným povrchom, ktorý pri dotyku nie je studený.

 

Article Categories:
Ako na dom a zahradu