dec 17, 2019
3522 Views
Komentáre vypnuté na Štýlové zimné bundy pre pánov na nadchádzajúcu sezónu

Štýlové zimné bundy pre pánov na nadchádzajúcu sezónu

Written by

Zima už pomaly klope na dvere. S ňou sa mení pravdaže aj počasie. Dní sú už chladnejšie a všetci máme určite najväčšiu radosť z toho, keď vidíme, ako pomaly padá sneh a pokrýva celú krajinu.

Neraz sa nám v týchto chladných dňoch stáva, že najradšej by sme celý deň boli v pohodlí a teple domova. Veď teploty vzduchu sú mrazivé a neraz sa k tomu pridá sneh a vietor. Ale takýto scenár môžete jednoducho zmeniť tým, že sa do chladného počasia poriadne oblečiete. Zimné bundy sú základom každej zimy. Vyberte si tú najlepšiu bundu, ktorá vás zahreje, bude odolná voči dažďu a snehu a vy si tak budeme môcť naplno užiť zimu a rôzne zimné aktivity a zimné športové aktivity. Top bundy pre túto sezónu nájdete aj na tento stránke https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-bundy_Zimne-bundy-3419.html

Aké sú top trendy tejto sezóny pánskych zimných búnd?

Parka

Keď ste sa ešte nikdy nepočuli o bunde parka radi vám povieme bližšie, o aký typ zimnej bundy ide a s čím ju najlepšie kombinovať.

Parka je zimná bunda, ktorá vznikla spojením klasickej zimnej bundy a zimného kabáta. Ide o to, že parka sa považuje za zimnú bundu má vlastnosti zimnej bundy, ale svojím tvarom pripomína zimný kabát. Dĺžka parky je variabilná. Niektoré parky siahajú pod zadok, niektoré sú dlhšie a siahajú až nad kolená. Parka sa vynikajúco hodí do každého zimného počasia. Môžete si ju obliecť keď idete len tak von s kamarátmi, do práce a vďaka tomu, že nepôsobí a nevyzerá ako klasická zimná bunda, si ju môžete obliecť aj na rôzne spoločenské udalosti ako návšteva divadla.

Parka sa najlepšie kombinuje s klasickými rifľami alebo nohavicami a obyčajným tričkom alebo polokošeľou. Avšak pozor dávajte na to, aby ste si ku parke neobliekli oblek. V tomto prípade sa táto zimná bunda k obleku nehodí.

Prešívané pánske zimné bundy

Prešívané pánske zimné bundy patria k overenej klasike zimných búnd. Zaručia vám to, že počas chladných dní vás bude príjemne teplo. Prešívané bundy sa skôr radia do kategórie športových zimných búnd, ale určite ich môžete používať na každodenné nosenie. Ale čo sa týka spoločenských udalostí mali by ste zvoliť skôr kabát ako prešívanú bundu. Avšak na druhej strane prešívané bundy pôsobia veľmi mladistvo a štýlovo. Okrem toho na trhu sa nachádza široká škála zimných prešívaných búnd rôznych farieb. Zima nemusí byť iba šedá, čierna bez farby, ale práve naopak nebojte sa zvoliť pestrejšie farby, s ktorými určite vzbudíte dojem. Najviac sa hodia na voľno časové aktivity.

Letecké bundy a bombery

Letecké bundy a bombery spadajú to jednej kategórie, pretože sú veľmi podobné. Letecké bundy už ako sa dá vyčítať z názvu tvarom pripomínajú bundy, ktoré nosili kedysi letci napríklad počas vojny. Práve vďaka svojmu tvaru sa stali veľmi populárne, pretože dokážu vniesť do každého outfitu svieži nádych a pôsobia veľmi mladistvo a štýlovo. Môžete ju využiť napríklad keď idete von s kamarátmi alebo keď sa vyberiete niekam na víkendový výlet. Avšak tak ako pri prešívaných bundách ani letecké bundy a bombery sa nehodia na veľkolepé spoločenské udalosti, alebo do práce ak pracujete niekde v kancelárii.

A v neposlednom rade pánske zimné kabáty

V šatníku každého správneho chlapa by určite nemal chýbať zimný kabát. Aj počas zimného obdobia sa zúčastňujeme rôznych spoločenských alebo kultúrnych udalostí, ako napríklad svadba, krstiny, návšteva divadla, romantická večera a čo je typické pre toto obdobie je plesová sezóna. Na takéto udalosti sa najviac hodí oblek alebo prípadne oblekové nohavice a nejaké sako a košeľa. K spoločenskému obleku sa pravdaže najviac hodí zimný kabát. Tak ako aj v iných prípadoch ani tu sa nemusíte obávať a vyberte si z rôznych farieb zimného kabáta ako napríklad kabát béžovej farby, karamelovej farby alebo svetlo sivý kabát ak chcete staviť na istotu vyberte si čierny kabát.

Vybrať si tú správnu zimnú bundu môže byť niekedy náročné, ale s týmito tipmi by vám rozhodovanie malo ísť o čosi ľahšie.

 

 

 

Article Categories:
Ako na to