jún 15, 2015
4184 Views
Komentáre vypnuté na PrestaShop – ako vlastne funguje?

PrestaShop – ako vlastne funguje?

Written by

Pokiaľ máte aj vy internetový obchod, určite by vás potešilo, keby za prevádzku eshopu nemusíte nič platiť. Skvelou správou je, že existuje riešenie, ktoré poskytuje software PrestaShop. Tento dostupný software patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie aplikácie pre elektronické obchodovanie. Ponúka mnoho moderných funkcií pre online obchodovanie, ale i funkcie na inštaláciu zásuvných modulov. PrestaShop je voľne šíriteľný a môžete ho využiť aj na komerčné účely.

PrestaShop má licenciu open source, čo znamená, že má otvorený zdrojový kód, ktorý umožňuje upravovanie. Ide teda o plnohodnotný eshop, ktorý má príjemné užívateľské rozhranie, ktoré je okrem iného aj veľmi jednoduché na pochopenie. Umožňuje miliónom užívateľom prevádzku internetových obchodov bez ohľadu na veľkosť spoločnosti, odvetvie či príjmy, ktoré dosiahli. Používa sa vo viac ako 160 krajinách, pričom ho využívajú tie najznámejšie spoločnosti na svete.

Väčšina ľudí využíva PrestaShop najmä kvôli jeho rozšíreným a modulárnym štruktúram, ktoré sú skutočne jednoduché na inštaláciu. Pokiaľ ovládate PHP a vaše vedomosti sú aspoň na základnej úrovni, budete si vedieť vytvoriť i vlastné témy, čo môže byť veľkou výhodou. PrestaShop má v sebe zabudované platobné moduly ako je dobierka, bankový prevod a platba v hotovosti, ktoré umožňujú prevádzkovateľom príjem platby za tovar a služby.

Web Hosting Concept

Web Hosting Concept

Výhody PrestaShopu:

  • Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne každý
  • Eshop si môže majiteľ prispôsobiť podľa svojich predstáv
  • Vysoko kvalifikovaný tím vývojárov
  • Obsahuje veľa užitočných funkcií a modulov
  • Je kompatibilný so SSL certifikátmi

Ak ste si už stihli PrestaShop nainštalovať, nezabúdajte na spoľahlivý hosting, vďaka ktorému bude váš eshop na najvyššej úrovni. Exohosting patrí medzi najkvalitnejší webhosting na trhu, ktorý poskytuje svoje služby za vynikajúce ceny a je vhodný aj pre náročné weby. Tím Exohostingu poskytuje kvalitné služby pre všetkých zákazníkov, ktorí využívajú práve CMS PrestaShop.

www.exohosting.sk ponúka inštaláciu PrestaShopu už pomocou jedného kliku, pričom hosting je optimalizovaný pre tento systém. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, môžete si objednať testovacie webhostingové konto, vyskúšať ho a ak budete spokojný, tak až vtedy zaplatíte. Okrem toho vám budú k dispozícií videá, ktoré vám krok po kroku vysvetlia, ako eshop nainštalovať, poradia vám s ovládaním, s  nastaveniami, s úpravami eshopu a najmä s tým, ako si stránku vytvoríte rýchlo, jednoducho a bez toho, aby ste museli niečo programovať.

Natalia Merzlyakova + Krasimira Nevenova / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na to