aug 10, 2017
1373 Views
Komentáre vypnuté na Poistenie na mieru

Poistenie na mieru

Written by

Zdravotnú poisťovňu si máme možnosť zvoliť každý rok, no iba málokto túto možnosť využije. Najčastejšie sa o to zaujímajú ľudia so špecifickými diagnózami alebo samoplatitelia.

Poisťovanie online

Cez internet nakupujeme rôzne druhy produktov, no iba málokedy nám napadne zájsť aj do sféry poisťovníctva. Buď máme pochybnosti o dôveryhodnosti webov, alebo stavíme radšej na osobný kontakt s pracovníkmi poisťovne. Často sa však stáva, že sa od nich nedozvieme úplne všetko alebo sa na dôležité zabudneme opýtať. Prezerať si ponuku poisťovní na internete je práve z tohto dôvodu veľmi výhodné. Máte dostatok času popremýšľať o tom, aké benefity vám poisťovňa ponúka. Chystáte sa na dovolenku? Zistite si, s ktorým poistením bude vaša cesta najlepšie zabezpečená. Ak potrebujete absolvovať konkrétne druhy vyšetrení, niektoré poisťovne vám ich nemusia preplatiť a z vašej dovolenky snov sa stane rovno nočná mora. Na internete dnes tiež máte možnosť presvedčiť sa, či je vaše poistné do zdravotnej poisťovne odvádzané v správnej hodnote. Preddavky na zdravotné poistenie si môžete platiť sami alebo ich za vás odvádza zamestnávateľ či v niektorých prípadoch sám štát. Ich hodnota sa odvíja od typu poistenca, jeho vymeriavacieho základu a príslušnej sadzby.

Cestovné poistenie cez Netfinancie.sk

Na stránke Netfinancie.sk máte možnosť okrem online kalkulačky pre rôzne typy produktov využiť poradenstvo špecialistov na poistenie. Ak v niektorej poisťovni objavíte služby, ktoré sú vám šité na mieru, uzatvoriť poistenie bude posledným krokom vášho rozhodnutia. Komfortným riešením je uzatvoriť si poistenie online priamo prostredníctvom stránky Netfinancie.sk. Pripravia pre vás všetky zmluvy, poskytnú potrebné informácie, čo máte robiť, aby nadobudli platnosť. Postarať sa o primeranú zdravotnú starostlivosť na cestách nielen, a to nielen v rámci Slovenska, sa môžete aj vďaka dobre zvolenej poisťovni. Ako pri všetkých druhoch poistenia, aj tu platí, že platby za cestovné poistenie posielate priamo na účet poisťovne, nie na účet spostredkovateľa.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu