dec 11, 2023
171 Views
Komentáre vypnuté na Odolné plachtové haly či stany pre záhradné párty populárne už aj na Slovensku

Odolné plachtové haly či stany pre záhradné párty populárne už aj na Slovensku

Written by

Nie každý Slovák si môže dovoliť z priestorových alebo finančných dôvodov murované altánky na svojej záhrade. Tobôž to platí pre firmy, ktoré z času na čas potrebujú využiť služby hál na uskladnenie techniky alebo rôznych surovín.

Dnešná ponuka trhu však ponúka aj viaceré zaujímavé alternatívy. Sú nimi vkusné a spoľahlivé stany či haly z plachiet.

Odolné plachtové haly ako skvelá investičná príležitosť

Výhody plachtových hál sú obrovské. Aj napriek ich viacúčelovému využitiu ide o cenovo dostupné riešenie. Ide o ekonomicky výhodnú voľbu pre osobné projekty, ale aj podniky. Ak zohľadníme ich nízku údržbu, dlhú životnosť a oveľa nižšie ceny ako pri ich murovaných prevedeniach, určite ich môžete považovať za skvelú investičnú príležitosť. Odolné plachtové haly nájdu využitie pri výrobe, poľnohospodárstve či ako priestor na skladovanie. V tomto smere je kľúčová aj ich odolnosť a kvalita, čo ich robí vhodnými aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Potom je už len na vás, aké rozmery budete potrebovať. Pozerajte sa po prevedeniach s celoročnou konštrukciou, ktorá by mala byť založená na oceľových rúrach. Dôležitá je aj protipožiarna bezpečnosť či odolnosť voči teplu a UV žiareniu.

Stany pre záhradné párty do zimy aj horúčav

Zvyknete tráviť voľný čas s priateľmi a ste fanúšikom rôznych záhradných akcií? Stany pre záhradné párty sú na to ako stvorené. Dnes si ich môžete zadovážiť v rôznych rozmerových prevedeniach od menších so šírkou 3m, dĺžkou 6m a výškou 2m až po tie, ktoré dokonca poslúžia napríklad aj na veľké oslavy alebo svadby s dĺžkou 12 metrov a viac. Ich odolnosť nedovolí pokaziť žiadne spoločenské podujatie ani najmenej vhodnému počasiu. Aj tu sa však pozerajte po takých stanoch, ktoré budú odolné voči UV žiareniu či extrémnejším vysokým alebo nízkym teplotám. Dôležitý je aj retenčný plášť pre efektívnejšie odvádzanie vody počas dažďa či systém riadenia vzduchu pre jeho správne prúdenie vo vnútri. Zabudnete tak na nepríjemnosti spojené s kondenzáciou vody alebo saunovým efektom.

Zdroj obrázku: Noel / stock.adobe.com

Article Categories:
viem viac