jan 23, 2023
187 Views
Komentáre vypnuté na Nudia vás klasické počítačové hry? Vyskúšajte letecký simulátor

Nudia vás klasické počítačové hry? Vyskúšajte letecký simulátor

Written by

Nielen fanúšikovia počítačových hier by mali práve spozornieť. Pre každého, kto sa rád hrá, hľadá nové, nevšedné zážitky a miluje lietanie, existuje perfektná náhrada hier, ktorá je zárukou zábavy a adrenalínu. Letecký simulátor patrí medzi najobľúbenejšie zážitkové darčeky. Čo všetko vás počas simulácie letu čaká?

Na nerozoznanie od pravého letu

Oproti počítačovým hrám má letecký simulátor ihneď niekoľko benefitov navyše. V prvom rade ide o nenahraditeľný pocit sedenia v pravom kokpite. Prístroje v kokpite sú na nerozoznanie od reálnych. Samozrejme, že ide o repliky alebo makety, ale svoj účel spĺňajú. Veľkým plusom sú tiež takmer reálne vibrácie a pocit pri voľnom páde. Veľkú autentickosť zážitku podčiarkujú možnosti výberu typu lietadla a trasy letu. Chcete lietadlo pilotovať nad hlavným mestom? Žiadny problém. Chcete sa z vtáčej perspektívy pozrieť na naše nádherné Tatry? Navoľte si trasu podľa želania a pilotujte lietadlo ako skúsený kapitán. V lietadle je možné okrem trasy naprogramovať rôzne rizikové situácie. Môžete letieť počas silnej búrky alebo si vyskúšať pilotovanie v silnej turbulencii.

Darčeky pre dvoch

Letecký simulátor je perfektnou zábavou, ak chcete vyskúšať či by ste zvládli pilotovanie. Nemusí však ísť len o náhradu hry alebo vyplnenie voľného času. Simulátor je skvelým tipom na darček pre dvoch. Tento atypický zážitok ocenia rovnako muži ako i ženy. Darčeky pre dvoch vo forme zážitkov sú skvelým nápadom.

Keď simulátor nestačí

Nie každému stačí lietanie vo virtuálnej realite. Letné dovolenky sú ešte ďaleko, ale lietať je možné aj na krátke vzdialenosti. Vyhliadkové lety a zážitkové lety sa dajú zrealizovať v rôznych typoch lietadiel. Kto má rád rýchlosť a hukot motora, ten by mal vyskúšať let vrtuľníkom. Zaujímavým zážitkom je let v bezmotorovom lietadle t.j. vo vetrone. Pre klasikov sú určené lety malým lietadlom, ktoré sa dajú absolvovať aj ako nočné vyhliadkové lety. Spojenie nočnej, hviezdnej oblohy a vysvieteného mesta sú vskutku romantickým zážitkom, ktorý odporúčame pre zamilované páry. Spomenúť musíme ešte jeden vyhliadkový let, a to rogalom. Otvorený priestor, vietor vo vlasoch a pocit, že vám narástli krídla. Na tento let zaručene nikdy nezabudnete.

 

 

 

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to