okt 23, 2017
1188 Views
Komentáre vypnuté na Nechajte svoju reklamu vyniknúť : Takto si vás všimne každý!

Nechajte svoju reklamu vyniknúť : Takto si vás všimne každý!

Written by

Na to, aby vaše služby vynikli, musíte použiť originálny spôsob propagácie. Premýšľali ste niekedy nad zaujímavými možnosťami prezentácie? Reklamné predmety dokážu naozaj veľa, preto by ste si mali zvoliť taký, ktorý vás ukáže v tom najlepšom svetle. Vo svete reklamy letia personalizované hrnčeky alebo tričká v tej najvyššej tlačovej kvalite. Originálnou a kvalitnou tlačou rozhodne zabodujete na každom fronte.

Potlačte svojou reklamou zaujímavé predmety

Všetko, čo potrebujete na kvalitnú a inovatívnu tlač, nájdete na e –shope termolis.sk, ktorý je v oblasti tlače a sublimácie jednotkou na trhu. V ponuke sú rezacie plotre, sublimačný papier, atramenty, tlačiarne, termolisy, termotransfery a iné produkty, ktoré vám dokážu zabezpečiť kvalitnú a odolnú tlač aj na predmety. Najžiadanejšími potlačenými predmetmi bývajú hrnčeky, tričká, čiapky a mnohé iné kúsky, ktoré si zákazníci nechávajú vyrobiť na špeciálne príležitosti alebo len tak, do portfólia firmy, aby sa predstavili obchodným partnerom aj inak ako len podaním ruky na obchodnom stretnutí.

Prečo je sublimačná tlač taká obľúbená?

Dokáže tlačiť rôzne motívy na mnohé povrchy – tkaniny, drevo, plech, PVC a iné umelé materiály. Za to, že sa váš vytúžený obrázok objaví napríklad na tričku, môže vhodný sublimačný papier alebo páska. Lis všetky potrebné úkony k tomu, aby sa motív preniesol na želaný materiál, sprostredkuje.  Najväčším benefitom sublimačnej tlače je vysoká trvácnosť a kvalita. Zabudnite na rozpité kontúry a vyblednuté farby – to je hudba minulosti. Tlačiť pomocou sublimácie môžete dokonca aj na tašky, riad, oblečenie od výmyslu sveta, obaly na mobily, drevo a desiatky iných materiálov. Svoju popularitu si získala aj vďaka tomu, že je stopercentne odolná voči čisteniu, umývaniu a akémukoľvek poškodeniu. Obľúbená je aj 3D tlač, ktorá poskytuje ďalšie skvelé vlastnosti tej najvyššej kvality. Zaručuje ostrý kontrast, vysokú farebnosť a trvácnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.  Máme všetko, čo potrebujete k tej najkvalitnejšej tlači, v našom obchode ste jednoducho na správnej adrese.

 

Article Categories:
Ako na to