apr 28, 2016
1608 Views
Komentáre vypnuté na Montované haly využijete ako skladovací priestor

Montované haly využijete ako skladovací priestor

Written by

V súčasnej dobe spoločnosti, ktoré prekonali dlhú ekonomickú krízu, začínajú rozširovať svoje skladové priestory. No investícia do bežných nehnuteľností je pomerne nákladnou záležitosťou aj pre veľké podniky. Alternatívnym riešením sú montované haly z oceľovej konštrukcie. Využitie montovaných hál je pomerne široké, a preto sa v nasledujúcich riadkoch pozrieme na ich prednosti.

Oceľové haly sa používajú na skladovanie zásob, produktov, krmiva, sena a podobne. A dokonca sú vhodné ako dielne, pre ustajnenie zvierat alebo zaparkovanie poľnohospodárskych strojov. Vyznačujú sa dlhou životnosťou, pričom použitý materiál je odolný voči nepriazni počasia.

Montované haly prispôsobíte svojim potrebám

Či už potrebujete jazdeckú arénu, letecký hangár, športovú halu, recyklačné stredisko alebo dielňu, montované haly sa prispôsobí vašim požiadavkám a potrebám. Z klasickej oceľovej haly môžete dokonca vykúzliť elegantnú a modernú oceľovú kancelársku budovu, ktorá poskytne prístrešie administratívnym pracovníkom.

V tomto segmente pôsobí spoločnosť FRISOMAT, ktorá si zakladá na spoľahlivosti, efektivite a kvalite. Svojim zákazníkom poskytuje tiež poradenstvo. Spoločnosti môžete zveriť realizáciu celého projektu od vývoja, cez výrobu, až po montáž. Oceľové konštrukcie sa vyrábajú z kvalitnej ocele valcovanej za studena, ktorá sľubuje celý rad výhod. Výsledné budovy budú slúžiť dlhé roky k svojmu účelu, pričom ich údržba je nenáročná. Nie len kvalitné ale aj cenovo veľmi prístupné sú montované haly výrobcu FRISOMAT preto s ich cenovou politikou veľmi spokojní.

Spoločnosť FRISOMAT má na svojom konte už viac ako 33 000 budov, ktoré realizovala vo viac ako 100 krajinách sveta. Vy sa môžete stať ďalším spokojným klientom. A možno odborných služieb využijete viackrát, pretože nikdy neviete, kedy sa vám podnikanie začne opäť rozširovať.

Autorské právo: maxoidos / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to