júl 25, 2018
1726 Views
Komentáre vypnuté na Mobilná elektrocentrála

Mobilná elektrocentrála

Written by

Mobilná dieselová elektrocentrála vám ponúka skvelé možnosti ako pracovať aj v menej dostupných miestach a miestach, kde nie je prívod elektrickej energie. Majú vlastnú palivovú nádrž a sú prenosné, čo je obrovská výhoda. Dokážu pracovať nonstop a vďaka odhlučneniu sa nemusíte báť priveľkého hluku. Elektrocentrála môže pracovať a dodávať vám energiu aj počas nepriaznivých okolností a podmienok.

Medzi najväčšie výhody elektrocentrál patrí robustná konštrukcia, vďaka ktorej majú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Fungujú pri nízkych prevádzkových nákladoch, no napriek tomu sa vyznačujú vysokým výkonom a dokážu byť nápomocné a užitočné pri celodenných prácach na stavbe, vo firme, v dome alebo na farme. Takže slúžia ako zdroj elektrickej energie pre potrebné príslušenstvo, náradie alebo dokonca aj pre poľnohospodárske stroje. Majú jednofázovú a trojfázovú zásuvku, takže máte možnosť zapojiť viac vecí naraz. Vzhľadom na svoj výkon môžu byť použiteľné ako záložné zdroje pre rodinný dom, vo firme alebo pre väčší objekt. Svoje využitie nájdu aj na festivaloch, športových podujatiach alebo dokonca pri živelných pohromách.

Ak sa rozhodnete napájať dom alebo chatu elektrocentrálou, dôležité je vypočítať odber spotrebičov spolu s rezervou aby nedošlo k preťaženiu a výpadkom prúdu. To isté platí aj pri napájaní stavebných, poľnohospodárskych a iných strojov. V tomto prípade môže byť trochu náročnejšie vypočítať presný odber, preto sa pri výpočte necháva rezerva. Obzvlášť ak využívate pri svojej práci staršie repasované alebo použité stroje.

Spoločnosť Zeppelin SK vám ponúka okrem elektrocentrál aj komplexnú dodávku záložných zdrojov. Pomôžu vám s prípravou, analýzou a vypracovaním projektu ohľadom elektrocentrály. Školení pracovníci za vás vyriešia inštaláciu a spustenie do prevádzky. Zároveň odborne zaškolia vašich ľudí, ktorí sa budú o elektrocentrálu starať. Samozrejmosťou je záručný, pozáručný servis a dodávanie náhradných dielov počas celej životnosti elektrocentrály.

 

Article Categories:
Ako na to