júl 19, 2015
3867 Views
Komentáre vypnuté na Kde si nájsť dokonalého partnera?

Kde si nájsť dokonalého partnera?

Written by

Už ste pobehali snáď všetky diskotéky, bary a rôzne spoločenské udalosti, avšak stále ste nestretli toho pána dokonalého? Chcete sa mať ako Carrie so seriálu Sex v meste? Ona mala Pána Božského! Čo máte robiť, aby ste aj vy mali takého doma? Alebo len na chvíľu! My vám poradíme.

Ako sa zoznámiť? 

Zoznámenie býva snáď to najhoršie. Koľkokrát vám ponúkala vaša dobrá kamarátka, že vám dohodí nejakého so svojich kamarátov. Aspoň na chvíľku. Vy však chcete trvalý vzťah. Niekoho, s kým chcete plánovať budúcnosť? Prečo ste ešte neskúšali zoznamku TopkySingles? Viete, že táto zoznamka je tematická? Teda ak už ste rozvedená, máte po 40 alebo ste zdravotne postihnutá, máte možnosť si vybrať zoznamku práve pre vás!

Ak sa však necítite na trvalý vzťah, tak si máte možnosť vybrať partnera iba na sex. Zdá sa vám to čudné? Aj také zoznamky sú!

Sex zoznamka

 Pre niekoho stačí zájsť na sociálne siete a hneď dostáva ponuky na sex. Avšak my vám sociálne siete zamietame! Pozývame vás na zoznamku TopkySingles, kde máte možnosť nájsť si aj sexuálneho partnera na obľúbenej erotickej zoznamke. Načo si máte vešať na krk chlapa? Z predchádzajúcich skúsenosti ste sa poučila, tak načo zbytočne riskovať, keď cítite, že nie ste pripravená na vážny vzťah? Sex k životu potrebuje každá žena, tak prečo si ho nedopriať aj nezáväzne na jednu noc?

Vyhnite sa sociálnym sieťam

 Tak si to všetko zhrnieme. Či už pri hľadaní krátkodobej alebo dlhodobej známosti sa vyhnite sociálnym sieťam typu pokec. Len po pripojení vám začnú chodiť pošty od perverzných ľudí, ktorí sa môžu skrývať za cudziu identitu. Nikdy neviete, či ten človek, ktorý je na fotke, je aj ten, s ktorým si píšete. Preto sa skôr spoľahnite na zoznamku TopkySingles! Neváhajte a skúste overenú zoznamku. Tam sa nemusíte báť, že vás niekto prekabáti.

 

Antonioguillem / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to