mar 23, 2022
412 Views
Komentáre vypnuté na Jar je začiatkom svadobnej sezóny! Pripravte sa na nadchádzajúce príležitosti

Jar je začiatkom svadobnej sezóny! Pripravte sa na nadchádzajúce príležitosti

Written by

Dalo by sa povedať, že s príchodom jari … rozkvitá aj láska. Je to tak: začiatok teplejšej časti roka, ako aj postupne sa prebúdzajúca príroda znamenajú, že sa pomaly začína svadobná sezóna! Ak viete, že aj tento rok navštívite jednu alebo viacero svadieb, overte si, čo bude túto sezónu v móde!

Prečo je v lete najviac svadieb?

Len málokto dokáže vymenovať viac ako niekoľko svadieb, ktoré sa v jeho blízkom okolí konali na jeseň či v zime. Väčšina mladých párov chce zložiť túto slávnostnú prísahu, ktorá ich zaviaže na celý život, v čase, keď je vonku príjemná teplota, nevesta si môže obliecť ľahké šaty a kvitne príroda. Len málokto, komu na takýchto podmienkach prírody nezáleží, sa rozhodne oženiť v chladnejšej časti roka. To druhé uvedené riešenie je okrem iného spojené s oveľa nižšími cenami na priestory, najmä z dôvodu oveľa menšieho počtu záujemcov.

Klasicky a elegantne

Už sme zistili, že väčšina svadieb sa koná v teplejšej časti roka, takže môžete zabudnúť na potrebu nosiť hrubé zimné oblečenie.

V nadchádzajúcej svadobnej sezóne môžete staviť na klasiku a eleganciu. Počas svadby budú dokonalé jednoduché šaty v štandardných farbách: od jemných pastelových, cez trochu rozhodnejšie odtiene až po klasickú čiernu. Pamätajte, že aj keď sú svadby a recepcie určite príležitosťami, na ktoré sa oplatí pekne obliecť, nepreháňajte to. Príliš vyzývavé kreácie sa neodporúčajú! Oblečte si šaty cca 10 cm nad kolená alebo maxi dĺžku – v tomto outfite budete vyzerať módne, ale aj primerane príležitosti.

Na nohy si môžete obuť dámske lodičky v ladiacich farbách. Ak sa rozhodnete pre topánky v odtieni ladiacom s farbou šiat, môžu sa hodiť kontrastné doplnky. Ak však zvolíte topánky v inej farbe – doplnky voľte vo farbe ladiacej so spodnou časťou outfitu. Vďaka tomu získate plne zladený outfit, vďaka ktorému budete vyzerať skvele!

Štýlovo a s pazúrom? Prečo nie!

Sú pre Vás vyššie uvedené koncepcie príliš jednoduché a málo expresívne? Našťastie si môžete vybrať aj o niečo pútavejšie riešenia! Pri výbere outfitu na svadobnú sezónu nezabúdajte, že nevesta si v tento deň zaslúži najväčšiu pozornosť, preto sa obmedzte na extravagantné doplnky, ktoré skombinujete s klasickými štýlovými šatami.

Vybrať si môžete napríklad vysoké lodičky s prídavkom cvokov a zaujímavé šperky v podobnom štýle. Ak je svadba v lete – postavte na štýlové, viazané sandále na vysokom podpätku alebo kline. Budú perfektným doplnkom mnohých štylizácií!

Čo by ste rozhodne nemali obliekať?

Pamätajte na niekoľko zlatých pravidiel, ktoré platia na svadbách. V prvom rade je to deň nevesty a ženícha: nesnažte sa ich zatieniť svojím vzhľadom. Okrem toho sa neodporúča nosiť biele alebo krémové šaty, pretože si Vás môžu pomýliť s nevestou tí účastníci svadby, ktorí Vás nepoznajú. Je to jednoducho neslušné aj k žene, pre ktorú je to jeden z najdôležitejších dní v živote.

Article Categories:
Ako na to