dec 16, 2023
240 Views
Komentáre vypnuté na Investičné zlato: Zliatky s hologramom majú budúcnosť

Investičné zlato: Zliatky s hologramom majú budúcnosť

Written by

V dnešnej dobe sa investori snažia hľadať inovatívne riešenia, ako povýšiť hodnotu svojich úspor na iný level. Výborným riešením je investičné zlato. Investovať do zlata je dnes možné, napríklad, zakúpením si zliatok s hologramom. Aký majú význam tieto produkty a prečo sú tak veľmi obľúbené?

Do zlata môže v súčasnej dobe investovať skutočne každý. Nezáleží na hodnote majetku. Pokiaľ máte nejaké úspory a chcete ich zhodnotiť, máte tú možnosť. Nie je však investičné zlato ako investičné zlato. Oplatí sa skôr zaobstarať zliatky s hologramom ako s klasickou nálepkou. Hologram totiž predstavuje vysokú úroveň zabezpečenia a má obrovský význam pre investorov. Na Slovensku a v Českej republike je však situácia taká, že sa tu zliatky nevyrábajú. Sú vyrábané totiž priamo vo švajčiarskych rafinériách.

Investícia do rýdzeho zlata

Prečo si zaobstarať práve investičné zlato v podobe švajčiarskych zlatých zliatkov? Keďže sú vyrábané švajčiarskou rafinériou, ktorá nesie názov Argor-Heraeus, zahŕňa v sebe vysokú kvalitu. V tejto rafinérii sa vyrábajú zliatky, do ktorých je vrazený špeciálny hologram. Nejde tak o žiadnu obyčajnú nálepku, ktorá by sa dala odlepiť a prelepiť na iný zliatok. Preto, ak si zaobstaráte švajčiarske zliatky s hologramom, zakúpite si tým originálne investičné zlato, ktoré nie je možné nejakým spôsobom okopírovať.

Kinebar® technológia

Akým spôsobom je vyrobený hologram na švajčiarskych zliatkoch? Ide o patentovanú technológiu Kinebar. Ako to celé vlastne funguje? Do zliatku je vďaka technológii Kinebar aplikovaný difrakčný bezpečnostný prvok. O ňom je známe, že sa na zabezpečenie častokrát využíva aj v rámci bankoviek alebo pri výrobe cestovných pasov. Práve technológia kinebar vám zaručí, že zliatok bude originálny.

Article Categories:
viem viac