jún 17, 2015
2245 Views
Komentáre vypnuté na Efektívne skladovanie

Efektívne skladovanie

Written by

Podnikatelia, spozornite! Máte sklad a máte ho preplnený? Plánujete prerábanie skladových priestorov? Čítajte ďalej, dozviete sa viac.

Všetko na nás padá

Nezáleží na tom s čím podnikáte, zameriavame sa všeobecne na podnikateľov, ktorí vyrábajú výrobky a tie následne predávajú spotrebiteľom. Váš sklad je preplnený alebo neefektívne usporiadaný a pri každej manipulácii s výrobkami máte pocit, že na vás padne polovica police? Chce to výraznú rekonštrukciu vášho skladu. Nechajte si poradiť od spoločnosti Jungheinrich. Komplikovaný názov, ale viete, že je to najlepšia spoločnosť vo svojom sektore?

Prehľadnosť 

Ak chcete, aby k vám financie prúdili rýchlejšie, je potrebné mať vo svojom sklade určitý systém, aby ste vedeli konkrétny tovar hneď a zaraz nájsť. Nepotrebujete predsa behať po celom sklade a hľadať jeden konkrétny výrobok. Kým by ste ho našli, váš klient by aj prestal mať záujem o kúpu a obrátil by sa na konkurenciu. A to vy predsa nechcete! Je potrebné, aby zamestnanci mali prehľad vo výrobkoch na sklade. Jediným riešením a odporučením pre vás je vybrať si určitý regálový systém, ktorý bude pre vás vhodný a vyznáte sa v ňom. Hor sa do rekonštrukcie!

Rýchly tok materiálu

Chcete, aby sa váš tovar rýchlejšie dostal k spotrebiteľovi? Nechajte si poradiť vo výbere skladových regálov od spoločnosti Jungheinrich. Rýchlejší prevoz zákazky k spotrebiteľovi je ich najväčšou prioritou. Spojte hlavy a nechajte sa naviesť na ich nápad. V ponuke nájdete skladové regály vhodné práve pre váš sklad. Vypracujú vám vhodné riešenie na rýchlu prepravu tovaru k zákazníkovi, takže sa neobávajte, že sa budete musieť s produktami naťahovať.

Dbajte na efektívne skladovanie. Od toho závisí váš zisk a od zisku závisí ďalšie smerovanie vášho podniku. Nech sa vám darí!

Article Categories:
Ako na to