feb 28, 2023
250 Views
Komentáre vypnuté na Doplnky na bicykel, ktoré zbožňujú všetky deti

Doplnky na bicykel, ktoré zbožňujú všetky deti

Written by

Kúpili ste svojmu dieťaťu detský bicykel a nechce na ňom jazdiť? K jazde ho môžu navnadiť rôzne doplnky, ktoré spravia bicykel v detských očiach viac atraktívny. Aké doplnky a príslušenstvo budú vaše deti zbožňovať?

Keď dieťa začína jazdiť

Prvé jazdy na bicykli sú veľmi neisté. Detský bicykel môže byť pre menej pohybovo nadané deti obrovskou výzvou. Odporúčame pred bicyklom kúpiť dieťaťu odrážadlo. Na odrážadle sa rýchlejšie naučí držať rovnováhu a nadobudne sebaistotu, ktorú pri riadení bicykla bude potrebovať. Ak dieťa na odrážadle nejazdilo, dokúpte k bicyklu pomocné kolieska. Za pár dní zbadáte, že ich už dieťa nepotrebuje a jazdí pekne v jednej rovine.

Po odmontovaní koliesok dbajte na bezpečnosť. Malé dieťa by nikdy nemalo sedieť na bicykli bez ochrannej prilby. Nebojte sa, že by dieťa nemalo prilbu v obľube. Detské prilby sa vyrábajú vo veselých farbách s postavičkami, ktoré sú práve v kurze. Okrem prilby myslite na ochranu končatín. Cenovo výhodné je kúpiť celú súpravu chráničov. Súprava obsahuje chrániče kolien, dlaní a lakťov. Chrániče, bicykle i odrážadlo je možné kúpiť pod jednou strechou v internetovom obchode inSPORTline.

Jazdenie je zábava

Je jedno, či máte doma princeznú, alebo malého výmyselníka, všetky deti bez rozdielu milujú pestré doplnky na bicykel.

Doplnky na bicykel pre dievčatká

U dievčat už od malička prevláda túžba niečo prevážať a prenášať. Pestrofarebný košíček unesie bábiku, obľúbeného plyšáka alebo loptu.

Ak sa dieťaťu nepáči košíček, zaručene bude milovať brašnu. Brašna na detský bicykel toho pojme ešte viac ako košíček a je praktická, pretože má veľa priečinkov na drobnosti.

Má vaša dcéra od malička sklony sa starať o bábätká? Zamiluje si jazdu s bábikou, ktorú usadí do sedačky pre bábiky. Bude sa cítiť ako dospeláčka a nedokáže sa bicyklovania nabažiť.

Doplnky na bicykel pre chlapcov

Chlapci potrebujú všetko ovládať, byť vidieť a počuť. Na chlapčenský bicykle nezabudnite pripevniť poriadne hlučný zvonček. Zvončeky na detské bicykle sa dajú kúpiť v rôznych podobách, napríklad ako rozprávkové postavičky alebo smajlíci.

Dokonca aj svetlá na detský bicykel nie sú v nudných tvaroch alebo farbách ako tie na bicykel pre dospelých. Blikavé svetielko zaujme každého huncúta.

Chlapci majú radi rýchlu jazdu, a preto by si mali chrániť oči pred prachom a kamienkami. Detské cyklistické okuliare majú pútavý dizajn a chlapci s nimi vyzerajú ako praví pretekári.

 

 

 

Article Categories:
viem viac