mar 11, 2021
562 Views
Komentáre vypnuté na Cisco certifikát od Alef

Cisco certifikát od Alef

Written by

ALEF Training Vás pripraví na profesionálne  IT školenia a vy tak môžete získať certifikáciu niekoľkých vendorov, a to Cisco, F5, Amazon Web Services, CompTia, CyberSecurity, VMWARE, Microsoft.

Nájdite si svoju certifikačnú cestu a prehĺbte vaše pracovné know-how. ALEF Training center zabezpečuje certifikáciu Cisco partnerov a špecialistov cez PEARSON VUE. Získajte certifikované IT kurzy a rozšírte si tak IT vedomosti sieťovej infraštruktúry na Slovensku.

Využite preto certifikované IT kurzy a školenia na mieru v prípade, že potrebujete uzavreté školenie pre zamestnancov, máte špeciálne požiadavky na obsah certifikovaného školenia, certifikované it školenie chcete uskutočniť v priestoroch vašej spoločnosti, alebo jednoducho máte záujem presne o školenie alebo kurz Cisco.

Ak ste firma, ktorá poskytuje riešenie na báze Cisco technológií, chcete sa zviditeľniť na trhu, predviesť know-how zákazníkovi alebo získať zaujímavé zľavy na Cisco produkty, pomôže Vám firemná certifikácia alebo špecializácia. Ak ste individuálny záujemca a  IT špecialista, ktorý má záujem o globálne uznávaný Cisco certifikát alebo chce zvýšiť kvalifikáciu svojho tímu, je osobná Cisco certifikácia určená práve Vám.

Využite tento certifikovaný IT kurz a rozšírte si svoje portfólio profesionálnych IT školení. V rámci školení si môžete takisto vybrať komplementárne technológie podľa vendora: Citadelo, Isecom, Libelium, Nutanix, Togaf, PRINCE2, ITIL® kurz a certifikát, ISC, EC-Council EncryptionSpecialist, Certified Secure Computer User, Computer Hacking ForensicInvestigator, Certified Ethical Hacker, Data Protection Officer s certifikačnou skúškou, audítorom podľa normy ISO 27001:2005 alebo ISO/IEC 17799:2005 alebo poradcom zavádzajúcim systém informačnej bezpečnosti.

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Ako na to