jún 7, 2016
1508 Views
Komentáre vypnuté na Chcete ušetriť investície? Vyskúšajte bezvodný pisoár a sušič rúk

Chcete ušetriť investície? Vyskúšajte bezvodný pisoár a sušič rúk

Written by

Vlastníte hotel či apartmán a chceli by ste ušetriť náklady za energiu? Rozmýšľali ste nad bezvodným pisoárom či sušičom rúk? Na prvý pohľad ide o bežné zariadenia, ktoré sa vám možno budú zdať zbytočné, no realita je iná!

Bezvodný pisoár, ktorý vám ušetrí náklady za energiu

Bezvodný pisoár ECOSTEP-P1 je pisoár, ktorý funguje bez prívodu vody a teda i elektrickej energie. Typické pre tento typ pisoáru je najmä to, že eliminuje zápach, ktorý je veľa krát nepríjemným problémom, s ktorým sa stretávajú prevádzkovatelia hotelov či apartmánov denno-denne! Zaisťuje maximálnu hygienu i čistotu, pričom údržba je mimoriadne jednoduchá a rýchla. Bezvodný pisoár je vyrobený zo sanitárnej keramiky, z nerezu alebo zo sklolaminátu. Výber je teda len na vás. Bonusom je i to, že prípadne predmety, ktoré by boli do pisoáru odhodené, nemajú na jeho funkčnosť žiadny vplyv! Tak čo poviete, aj vy porozmýšľate nad týmto skvelým riešením?

Kvalitný sušič rúk

Ďalším skvelým riešením je sušič rúk, ktorý je výbornou alternatívou klasických papierových utierok, ktoré sú súčasťou väčšiny hotelov, obchodných centier či reštaurácií. Ide o vysoko moderný prístroj, ktorý zaručuje minimum spotreby. Hlučnosť je znížená na minimum, čo určite oceníte a konštrukcia je odolná voči poškodeniu. Na výber máte z viacerých farebných variantov, pričom povrch je antibakteriálny. Údržba je mimoriadne jednoduchá a prakticky bezproblémová. Vy tak nemusíte riešiť výmenu papierových utierok, čo vás v konečnom dôsledku bude stáť viac ako samotné zariadenie. Doba sušenia rúk je 10 sekúnd a súčasťou je i LED osvetlenie či automatické vypnutie.

Špičková spoločnosť, spokojní klienti

Spoločnosť Ecostep ponúka bohatý sortiment sanitárneho vybavenia, bezvodných pisoárov i osviežovačov vzduchu. Prijateľné ceny, spokojní zákazníci a odborný personál sú len niektoré z výhod, čo určite oceníte!

Article Categories:
Ako na to