máj 10, 2018
1218 Views
Komentáre vypnuté na Čerstvé kvety za pár minút? To je donáška kvetov!

Čerstvé kvety za pár minút? To je donáška kvetov!

Written by

Myslíte si, že donáška kvetov trvá toľko, ako dodanie akéhokoľvek iného tovaru? Neustále uprednostňujete kupovanie kvetov osobne? Potom svoj názor na túto službu pravdepodobne čoskoro zmeníte!

Keď sa povie darček pre ženu k narodeninám, meninám, ku dňu žien alebo matiek, zrejme si predstavíte kvet. Áno, práve kvety sú prakticky neodmysliteľným darčekom ku akémukoľvek ženskému sviatku, ale aj v prípade, že chcete len tak vymyslieť nejaké prekvapenie. Samozrejme, aj muži kde-tu dostanú nejaký kvet, ženy však v dostávaní kvetov rozhodne vedú. Ženy sú jednoducho jemné stvorenia, ktoré vedia oceniť dôraz na detail, vôňu a výber jednotlivých kvetov. Na jednej strane je táto ženská obľuba kvetov super vec – vždy totiž viete, že pokiaľ nenájdete nič lepšie, stačí kúpiť kyticu kvetov a o darček pre ženu máte postarané. Má to však jednu nevýhodu – keďže ženská obľuba kvetov je dávno verejne známa vec, kvety ženy určite potešia, nespôsobia však žiadne prekvapenie, pretože si už zvykli ich dostávať ku každej príležitosti. Na čo si ale určite nezvykli, je donáška kvetov! Prečo by ste ju mali vyskúšať?

90 minút. Bodka.

Darovať kvety osobne je zaužívaná tradícia, ktorú sa oplatí porušiť. Budete mať z toho radosť a vzrušenie nielen vy, ale hlavne žena, ktorej budú kvety doručené. Môžete si byť istí, že takúto formu darčeku určite ani len v kútiku duše nečakala. Doručenie kvetov je pritom mimoriadne jednoduché. Ako prvé si vyberiete kvety online, napríklad na webe Kytica expres. Na výber máte z obrovského množstva rôznych kytíc na rôzne príležitosti, kvety sú navyše čerstvé a upravované aranžérkami s dlhoročnou praxou, môžete si tak byť istí, že vaša kytica bude tip-top. Po tom, ako vyberiete kvety online a zaplatíte, nastáva samotné doručenie kvetov, ktoré je vybavené do 90 minút, a to kamkoľvek na Slovensku! Nielen nejaká donáška kvetov Bratislava, ale vďaka hustej sieti pobočiek bude doručenie kvetov vybavené do 90 minút skutočne kamkoľvek! Nečakajte a využite doručenie kvetov pri najbližšej možnej príležitosti, určite to nebudete ľutovať!

Article Categories:
Ako na to