mar 22, 2017
1841 Views
Komentáre vypnuté na Aj toaletný stolík môže byť darčekom, ktorý poteší ženské srdce

Aj toaletný stolík môže byť darčekom, ktorý poteší ženské srdce

Written by

Ženu môžete potešiť nielen pri príležitosti sviatku alebo výročia. Ale pokojne aj kedykoľvek počas bežného roka, čím jej zaručene urobíte radosť. A obzvlášť vtedy, ak je darček pre ňu originálny, praktický a túži po ňom nejedno ženské srdce. Tým môže byť aj toaletný stolík, ktorý je malým osobným kráľovstvom každej dámy v spálni.

Avšak, nemôžete urobiť tú chybu, že žene venujete toaletný stolík z bežnej nábytkovej kolekcie, ktorý je svojim štýlom úplne obyčajný bez štipky nápadu. Preto sa oblúkom vyhýbajte štandardným obchodom s nábytkom, ale hľadajte také, ktoré ponúkajú štýlové, no pritom funkčné interiérové zariadenie. Toaletné stolíky totiž nielenže dotvárajú atmosféru ženského sveta v spálni, no zároveň poskytujú priestor na všetky úpravy vzhľadu dámy. Musia tu nájsť zásuvky na bežnú a dekoratívnu kozmetiku, šperky, bižutériu či rôzne menšie doplnky. Zároveň aj malý pracovný priestor či priestor na vystavenie kúskov, na ktoré je dáma právom hrdá.

Prevedenie, ktoré vystihuje ženskú predstavu o štýlovom nábytku

Pri dizajne toaletného stolíka určeného ako darček pre ženu by ste mali preferovať skôr jemnejšie, intímnejšie a typicky ženské prevedenia. Inšpiráciou môžu byť najmä tie stolíky, ktorých dizajn je inšpirovaný vlnou retra šľachtických interiérov, prípadne dnes mimoriadne populárnym štýlom Provence. Takéto toaletné stolíky majú nádherne zdobené prvky, ktoré zabezpečia ich vyniknutie v priestore, no bez toho, aby pôsobili gýčovo. Takisto sa v ich prípade dáva pozornosť praktickosti a prítomnosti zrkadiel, ktoré sú trebárs aj pohyblivé.

K štýlovému stolíku tiež nezabúdajte prikúpiť praktickú taburetku, v ktorej pohodlí sa dáma bude môcť pred svojim novým stolíkom pripraviť ráno do práce či večer do spoločnosti. Našťastie, niektoré stolíky, napríklad tie dostupné u predajcu na stránke toaletnestoliky.sk, obsahujú často taburetku v jednotnom dizajne ako ich súčasť.

Article Categories:
Ako na domácnosť