jún 22, 2017
1428 Views
Komentáre vypnuté na Všetko pre dizajn vášho webu

Všetko pre dizajn vášho webu

Written by

Ak sa v živote pre niečo rozhodneme, väčšinou to je preto, že hľadáme cesty, ako si ho uľahčiť, zlepšiť. Kúpime si byt, nech máme súkromie, umývačku riadu, nech máme viac času. Rovnako by sme mali premýšľať pri tvorbe nášho webu, ktorý sme založili, aby nám zvýšil predaj.

Úprava farieb a štruktúry

Farby majú veľkú moc nielen v očiach umelcov, ale aj v módnom či interiérovom dizajne. Aj práce na dizajne webovej stránky možno prirovnať k umeleckej činnosti, pretože sa počas nich veľa premýšľa o farbách, vzájomných kombináciách a štruktúre. Webová stránka však nemá za úlohu iba poskytnúť potešenie pre oko. V prvom rade si ju vytvárame a vylepšujeme preto, aby sme prilákali zákazníkov. Keď u nás nenájdu rýchlo to, o čo majú záujem, s najväčšou pravdepodobnosťou sa budú utiekať k našej konkurencii. Práve preto je vynikajúcim riešením prenechať záležitosti grafického dizajnu špecializovaným agentúram, ktoré majú bohaté skúsenosti s marketingom digitálneho veku. Web najprv preskúmajú nezaujatým okom zákazníka a následne ako odborníci navrhnú, ako ho čo najviac sprehľadniť a doladiť. Najbľúbenejšou činnosťou je sledovať, ako rastie počet návštevníkov stránky a jej predajnosť.

UX/UI dizajn

Netreba sa zbytočne zaťažovať niečím, čomu aj tak nerozumieme. Ani keby sme sa rozhodli preštudovať odbornú literatúru o grafickom dizajne a následne sa svojpomocne chopili do pretvárania webovej stránky, výsledok nemusí byť priaznivý. Stále nám totiž chýbajú praktické skúsenosti. Na začiatok by sme svoj web radšej mali vložiť do rúk IPA GROUP. Špecializovaní pracovníci sa postarajú o analýzu stránky, odstránia z nej všetko nepotrebné a rušivé, navrhnú riešenia pre jednoduchšiu orientáciu na webe. Vďaka tomu si náš zákazník rýchlo nájde, čo potrebuje, a ľahko prejde k procesu objednávania. A práve to je zmysel celého redizajnu.

 

 

Article Categories:
Ako na to