dec 31, 2015
2001 Views
Komentáre vypnuté na Všetko podstatné, čo potrebujete vedieť o svadobných obrúčkach

Všetko podstatné, čo potrebujete vedieť o svadobných obrúčkach

Written by

Obyčajné prstene, pomyslíte si. Nuž, faktom je, že obrúčky tak obyčajné rozhodne nie sú. Čosi o nich napovedá už samotná cena, ale predovšetkým aj udalosť, na ktorú si ich kupujete. Ich pravá hodnota tak nie je v cene, ktorú musíte zaplatiť, ale predovšetkým v tom, čo znamenajú pre vás. V súčasnosti majú snúbenci ďaleko širšie portfólio svadobných obrúčok a rozhodne si je z čoho vyberať. Na druhej strane vybrať si len jedny obrúčky je často zložité – všetky sú krásne, ideálne a vhodné práve pre Vás. Svadobné obrúčky oplývajúce luxusom najmä zo zlata dokážu navýšiť Váš rozpočet, avšak kupujete ich len raz za život a na tomto doplnky sa šetriť neoplatí. Vždy však dostanete hodnotnú kvalitu a najmä dosiahnete absolútne potešenie a radosť predovšetkým u nežnejšieho pohlavia.

Takto vznikali svadobné obrúčky

224111102Už od nepamäti si dvojice navliekali na znak lásky a vernosti rovnaké prstene. Takéto prstene neboli vždy vyrobené len z kovov, najmä na začiatkoch to pokojne boli aj steblá trávy. Postupom času sa však obrúčky čoraz viac zdokonaľovali a dnes tu vidíme často celkom exkluzívne kusy. Platí to však aj v prípade snubných prsteňov. Takéto zásnubné či snubné prstene pre priateľku symbolizujú Vašu večnú lásku a vernosť. Láska neustále zostáva vo Vás a nemôže sa dostať von, je nekončiaca takisto, ako aj kruhový tvar prsteňa. Momentálne pri svadobných obrúčkach dominuje zlato, striebro a platina.

Nezabudnuteľné obrúčky

Výber obrúčok je pomerne náročný, nakoľko nie vždy majú snúbenci rovnaké predstavy. Rozhodne sa však dajú nájsť skvelé kompromisy. Obrúčka nie je len obyčajným prsteňom – je symbolom, ktorý by nemal byť odložený len niekde na nočnom stolíku. Snažte sa o to, aby aj Vaše svadobné obrúčky boli symbolom lásky a nehanbite sa ich ukázať aj na verejnosti. Vyjadrujú predsa Vaše večné spojenie s partnerom či partnerkou, ktorým by ste sa mali pýšiť.

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu