dec 31, 2015
1658 Views
Komentáre vypnuté na Potešiť Vašu nežnejšiu polovičku nebolo ešte jednoduchšie!

Potešiť Vašu nežnejšiu polovičku nebolo ešte jednoduchšie!

Written by

Čas od času má svoj sviatočný deň každý z nás. Každý v kútiku duše však očakávame, že si na nás niekto spomenie, niečím nás poteší a niečo nám daruje. Len-tak – predsa pre radosť a potešenie. Problém však nastáva vtedy, ak sa máte rozhodnúť pre konkrétny predmet. Naraz neviete, čo by bolo vhodné, čo poteší danú osobu a čo je vytvorí spomenutú radosť. Určite nechcete kupovať niečo, čo by nesplnilo svoj účel. V tomto kroku majú rozhodne oveľa väčší problém muži. Svojim partnerkám, priateľkám či manželkám nedokážu vymyslieť niečo, čo by spôsobilo úsmev na tvári. Ako sa však hovorí, „kabelkou nič nepokazíš“. A skutočne to tak je.

Veľa kabeliek, ale nedokážete si vybrať

LS0050A-pink-700x700Aj keď máte tip na kabelku, nie je to až tak jednoduché vybrať si spomedzi tých rôznych farieb a štýlov. Napríklad len také dámske crossbody kabelky sú tvorené tisíckami kusov a to hovoríme len o „obyčajnej“ kabelke cez rameno. Pri výbere vždy pozerajte na Vašu partnerku, predstavte si miesta, kam chodieva najčastejšie, oblečenie, ktoré nosí najradšej alebo jej celkový štýl, ktorý sa jej páči. Vždy by mala kabelka korešpondovať aspoň s jedným vyššie spomenutým prvkom. Pri darčeku sa radšej úplne vyhnite lacným kabelkám a napodobeninám kabeliek, ktoré len zbytočne vytvoria sklamanie z darčeku.

S touto určite zaujmete!

Je len veľmi málo kabeliek, ktoré skutočne dokážu zaujať ženské oko. Medzi takéto dámske kabelky rozhodne patria svetové módne značky a teda značkové kabelky, ktoré im zvyšujú hodnotu. Za všetky možno napríklad spomenúť pravé Michael Kors kabelky pre dámy, ktoré majú vkus. Michael Kors je legendárny návrhár a jeho kabelky sú známe po celom svete. I keď sú kabelky o niečo drahšie, rozhodne je to darček, ktorým sa zavďačíte.

 

 

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu