jan 1, 2016
1584 Views
Komentáre vypnuté na Niet nad pohodlný spánok

Niet nad pohodlný spánok

Written by

Určite mi dá každý z vás za pravdu, že kľúčom k zdravému a kvalitnému spánku je jednoznačne matrac. Avšak nie akýkoľvek! Viete si aj vy vybrať matrac, ktorý vám zaručí pohodlný spánok?

Vysoká životnosť a prvotriedny komfort

matrac 2V prvom rade si treba uvedomiť, že investícia do matracu sa vždy oplatí. Jeho životnosť je vyše 10 rokov, no pri dôkladnej starostlivosti vám vydrží i omnoho dlhšie. Každodenné užívanie matracov totiž spôsobuje opotrebenie materiálu, ale pokiaľ si dáte pri jeho starostlivosti záležať, môžete jeho životnosť výrazne predĺžiť. Najnovším hitom sú v súčasnosti matrace vyrobené z peny. Tento materiál mení svoju tvrdosť v závislosti na teplote užívateľa. To v praxi znamená, že pri kontakte s telesným teplom matrac mäkne a skvelo sa prispôsobí krivkám ľudského tela. Okrem toho obmedzuje protitlak, takže zabraňuje preležaninám, ktoré sú problémom pre mnohé nekvalitné či staršie matrace. Zabudnite na deformácie či nežiaduce  „tvary“ matracov a vyskúšajte matrace akcia.

Samozrejme, že aj tvrdosť matracu je jedným z dôležitých kritérií, na ktoré by ste pri výbere nemali zabúdať. Ramená si vyžadujú mäkšiu zónu, bedrá naopak tvrdšiu. Nezabudnite sa teda informovať i o tom, akú tuhosť má váš matrac. Každému totiž vyhovuje rôzna tvrdosť, veď najdôležitejšie je predsa to, aby malo vaše telo optimálnu oporu počas celého spánku.

Kvalitný matrac za prijateľnú cenu

Akcia matrace, ktorú ponúka špecializovaný eshop – http://www.matrace-store.cz/, milo prekvapí i vás. Pokiaľ aj vy túžite po komfortnom spánku, určte si z bohatej ponuky vyberiete. Môžete si vybrať i matrac menej obvyklých či atypických rozmerov, a to vrátane dopravy po celej SR. Tak čo poviete, to sa už oplatí, no nie? Využite aj vy zľavu vo výške 50% na sendvičové matrace zľava vyrobené z molitanovej, zo studenej či lenivej peny a ušetrite výraznú sumu peňazí.

 

Foto: © BillionPhotos.com / Dollar Photo Club

Obrázok: matrace-store.cz

 

Article Categories:
Ako na domácnosť