aug 28, 2021
555 Views
Komentáre vypnuté na TOP 4 zdravotnícke pomôcky, ktoré by ste si mali zaobstarať!

TOP 4 zdravotnícke pomôcky, ktoré by ste si mali zaobstarať!

Written by

Zdravotnícke pomôcky sú nevyhnutnou súčasťou každodenného života. Aj napriek tomu, že každý z nás je iný, niektoré veci nás spájajú. To platí aj pre zdravotnícke pomôcky. My vám prinášame prehľad tých najodporúčanejších produktov tohto druhu!

Určite ste sa aj vy párkrát v živote zastavili v obchode so zdravotníckymi pomôckami. Keď ste však uvideli produkty na únik môže a držadlá do kúpeľne, povedali ste, že to nie je nič pre vás. Opak je však pravdou. Zdravotnícke pomôcky ponúkajú širokú škálu produktov, ktoré sú potrebné pre každodenný život. O ktoré produkty sa jedná?

Bandáž na unavený chrbát

Bandáž na chrbát je vhodný najmä pre ľudí, ktorí pracujú z domu pred počítačom. Tento produkt je však skvelou alternatívou pre žiakov. Práve tí majú častokrát problém so správnym držaním tela. Bandáž je potrebné nosiť počas dňa, aspoň na pár hodín. Po čase uvidíte prvé výsledky a tento produkt si jednoducho zamilujete!

Pás na bolestí krížov

Špeciálny pás, ktorý je vhodný na bolestí krížov. Taktiež slúži na liečbu sekundárnych bolestí lumbálnej časti chrbta. Tento jedinečný pás môžete nosiť priamo na koži, pričom aktívne odvádza vlhkosť.

Pomocník pri obväzovaní

Každý z nás už mal na sebe obväz a ak nie, v živote sa vám tento pomocník určite zíde. Ide o absorpčné krytie, ktoré zosilňuje priľnavosť obväzu. Nelepí sa na povrch rany a je skvelou voľbou na ošetrenie povrchových ale aj hlbokých rán.

Jedinečné testovacie prúžky

Cukrovka je v dnešnej dobe veľmi častým ochorením. Práve preto by sa nemala podceňovať prevencia. Ak chcete mať všetko pod kontrolou, zakúpte si testovacie prúžky na zistenie glukózy v krvi. Tento produkt je potrebné používať v kombinácii s glukomerom.

Aj keď si možno pomyslíte, že tieto produkty vám budú na nič, opak je pravdou. Tieto zdravotnícke pomôcky dokážu predísť mnohým ochoreniam a taktiež môžu zmierniť priebeh ochorenia.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu