okt 6, 2021
345 Views
Komentáre vypnuté na Štýlový office v Pradiarni 1900: Novopostavené kancelárie na Košickej ulici v Bratislave sú reprezentatívnym sídlom

Štýlový office v Pradiarni 1900: Novopostavené kancelárie na Košickej ulici v Bratislave sú reprezentatívnym sídlom

Written by

Prenájom kancelárie v Pradiarni 1900 je tým najlepším, čo môžete urobiť, ak hľadáte v hlavnom meste adresu na jednom z rýchlo sa rozvíjajúcich, lukratívnych miest. Prestížna budova Pradiarne ponúka naozaj veľa.

Ak si pozeráte ponuku nehnuteľností v Bratislave, nemala by vám uniknúť budova Pradiareň 1900. Budovu bývalej cvernovej továrne vyhlásili pred štrnástimi rokmi za národnú kultúrnu pamiatku, po jej rekonštrukcii sa stala významnou dominantou štvrte ZWIRN. Štýlovo pôsobiaca budova ponúka nájomcom plochu o výmere 14 870 metrov štvorcových, kancelárske priestory tvoria 11 760 metrov štvorcových. To, že si renomovaní architekti z kancelárie Bouda Masár dali na vizuále záležať, netreba nikomu zdôrazňovať, budova je ukážkou štýlu a exkluzivity.

Členitý priestor svojim nájomcom i návštevníkom „novej Cvernovky“ umožňuje pohľad na takmer päť metrové stropy, zaujímavé prvky v podobe štyristo liatinových stĺpov, 505 okien, ktoré boli navrhnuté v desiatkach tvarov. Aj keby sa mohlo zdať, že budova si neponechala nič z dôb minulých, opak je pravdou. Odborne vedená obnova tejto legendárnej budovy prebiehala pod prísnym dohľadom Krajského pamiatkového úradu. Rekonštrukcia tohto výnimočného miesta sa udiala citlivo – s ohľadom na zachovanie pôvodného rázu budovy bývalej cvernovej továrne.Štýlový office v Pradiarni 1900: Novopostavené kancelárie na Košickej ulici v Bratislave sú reprezentatívnym sídlom

Súčasťou tejto nehnuteľnosti v Bratislave je skvelá vybavenosť

Pradiareň, ktorá je na veľmi vysokej estetickej úrovni, ponúka nielen reprezentatívne administratívne a kancelárske priestory, „srdce“ tvoria aj obchodné prevádzky na prízemí, a netradičný kultúrno – spoločenský priestor s majestátnym auditóriom. Bonus? Pradiareň 1900 je nízkoenergetickou budovou, takže sa môže pýšiť medzinárodným certifikátom BREEAM Excellent. Ak chcete svojej spoločnosti dopriať sídlo, ktoré sa nachádza na prestížnom mieste a symbolizuje spojenie tradícií s inovatívnymi riešeniami, pozrite si ponuku voľných priestorov v unikátnom projekte Pradiareň 1900 na www.volnekancelarie.sk.

 

 

 

Article Categories:
Ako na to