apr 11, 2022
525 Views
Komentáre vypnuté na Najlepšia pizza v Bratislave? Vyskúšajte tieto pizzérie

Najlepšia pizza v Bratislave? Vyskúšajte tieto pizzérie

Written by

Zaznie výstrel, bežci sa rozbehnú a ten, kto bude prvý v cieli, vyhráva. O tom, kto je najrýchlejší a zároveň najlepší nerozhodujú iba nohy, ale tiež časomiera, a teda presné čísla. Ale ako odmerať, ktorá pizza je najlepšia? Každý má iné chute – jednému chutí neapolská pizza, druhému chrumkavé okraje. Niekto dá prednosť Quatroformaggi a iný nedopustí na Margheritu. Ktorá pizza v Bratislave je najlepšia? Pre každého iná, tieto bratislavské pizzerie však rozhodne stoja za skúšku.

Pizza Hut

Vo svete pizze pojem, značka, ktorá sa dokázala presadiť v rôznych končinách: v 100 krajinách s 18-tisíc prevádzkami. Od Číny cez Veľkú Britániu až po Slovensko. Najznámejšia je azda bratislavská pizzeria Pizza Hut, z ktorej ponuky si objednáte pizzu až domov. Hot Pepperoni, Hawaii, Margherita či Carbonara. Okrem štandardnej ponuky pizze objednáte tiež zvýhodnený Party set pízz, menu pizza + krídla či veľkú pizzu. Ak si myslíte, že by to chcelo sladkú bodku na koniec, v ponuke nechýba ani obľúbená zmrzlina Ben & Jerry’s.

Le Torri

Margherita di Buffala. Aj túto pizzu si objednáte v podniku Le Torri v Bratislave. Fanúšikov klasiky poteší tiež pizza Pepperoni či Prosciuto Crudo. Ak sa nebojíte experimentovať, oko vám zastane na pizzi Le Torri: základom je roastbeef a karamelizovaná cibuľka. V reštaurácii však pizzi zdatne konkurujú i hlavné jedlá od Angus Burgra v domácej brioške s cibuľovou remuládou až po grilované kuracie supreme. Ako prvý chod si zastane svoju rolu nesmrteľná Zuppa di Pomodoro.

Melrose

Pizza menu postavené na puristických, osvedčených kombináciách. To je ponuka bratislavskej reštaurácie Melrose. Základ, mozzarella, saláma, jalapeno či základ, mozarella, šunka, šampiňóny. Melrose ja však skvelou voľbou najmä, keď sa na jednom mieste koncentrujú ľudia iných jedlovyznaní. V podniku pripravia a dovezú okrem pizze, burgre, sandwiche, hot-dogy, tortilly, rizoto aj cestoviny. Špecialitou podniku sú originálne kuracie krídelka podľa Irenky. Idete sledovať športový prenos? Práve ste našli hlavného dodávateľa jedla.

Vegan Pub

Vegánska reštaurácia s vegánskou pizzou v Bratislave? Aj takú nájdete v ponuke na foodpanda.sk.   Základ na pizzu vo Vegan Pube robia z čerstvých paradajok a každý kúsok je samozrejme vegánsky, a tým pádom i vegetariánsky. Vo vegánskej verzii tu nájdete napríklad vegan pizzu Hawai, Pepperoni, Prosciutto e fungi, ale aj čisto zeleninové prísady. Okrem pizze vo Vegan Pube nechýbajú ani snacky skvelé na párty, firemné stretnutia či rodinné oslavy: od 30 ks gyozy cez cibuľové krúžky až po vegan nugetky.

Máš chuť vyskúšať pizzu z týchto podnikov? Objednáš ju cez foodpanda.sk, donáškovú službu s ultra rýchlym doručením.

Article Categories:
Ako na to