mar 25, 2021
575 Views
Komentáre vypnuté na Módny a štýlový interiér vďaka doplnkom z obchodu Tulup.sk

Módny a štýlový interiér vďaka doplnkom z obchodu Tulup.sk

Written by

Ako vytvoriť módny a funkčný interiér? Využite doplnky a módne novinky, ktoré nielenže budú vyzerať skvele, ale tiež vdýchnu interiéru originálny charakter.

Aké doplnky teda zvoliť do obývačky? A aké do spálne?

Zariaďte obývaciu izbu módne a funkčne 

Vo veľkom priestore je jednoduchšie usporiadať obývaciu izbu otvorenú do kuchyne. Takéto priestory vyžadujú rozhodne menej práce a úsilia, pretože sa tam vojde prakticky čokoľvek. Ako vyzdobiť malú obývaciu izbu? Najprv sa zamerajte na maximálne využitie dostupnej veľkosti, bez toho aby ste príliš zaplnili priestor. Malé obývacie izby je jednoduché preplniť doplnkami a nábytkom, pretože predsa chceme všetko vtesnať na malý kúsok podlahy. Tu nám pomôže modulárny nábytok, ktorý je komprimovaný a prispôsobený pre malé miestnosti, a súčasne umožňuje kedykoľvek zmeniť rozmiestnenie. Doplnky do obývacej izby, ktoré opticky zväčšia interiér, sú obrazy na plátne canvas, ktoré sú ergonomické a jednoducho zostaviteľné, a zároveň interiéru dodajú ľahkosť. Na dotyk sa podobajú skutočnému plátnu a vďaka súčasným možnostiam tlače si môžete vybrať obraz s ľubovoľným motívom.

Sklenené hodiny – módny a funkčný doplnok do kuchyne

Jedným z najčastejšie volených doplnkov do kuchyne sú nástenné hodiny, ktoré sú užitočné pri príprave jedál, ale tiež tvoria zaujímavú a funkčnú výzdobu interiéru. Sklenené hodiny, ktoré sú dostupné v obchode tulup.sk, sú nielen funkčné, ale nezľaknú sa ani vysokých teplôt a nepriaznivých podmienok. Tvrdené sklo, z ktorého sú hodiny vyrobené, je jedným z najtrvanlivejších dostupných materiálov na trhu. To je dôvod, prečo sa sklenené panely do kuchyne v súčasnosti stali tak obľúbené, že takmer úplne nahradili klasické kachličky. Pevnosť tvrdeného skla vám umožní voľne ho umiestniť za indukčnú dosku a drez, bez toho aby ste sa museli obávať plesne alebo odlepovania. Pre náročných máme v ponuke obchodu aj dosky na krájanie z tvrdeného skla. Vďaka nim sa príprava pokrmov stane potešením, nie namáhavou nutnosťou.

Ako zariadiť malú spálňu?

Zariadenie malej spálne predstavuje veľa úsilia a práce, najmä ak je interiér tak malý, že sa doň zmestí len posteľ a skriňa na zákazku. Ktoré doplnky opticky zväčšia dostupný priestor a spálňa vám bude pripadať väčšia? Predovšetkým – svetlé, neutrálne farby na stenách. Tmavé alebo krikľavé farby interiér zahltia. Po druhé – zrkadlová skriňa. Je to zaujímavý spôsob, ako dosiahnuť „viac priestoru“ za málo peňazí. Pre toto riešenie sa však rozhodne len málo ľudí, pretože sa zdá byť nie veľmi praktické. Po tretie – sklenené obrazy alebo obrazy canvas. Nevyžadujú použitie rámov, takže zaberú menej miesta ako klasické obrazy na plátne, a navyše tieto obrazy majú takmer nekonečné možnosti výberu vzorov a farieb, preto budú ladiť s usporiadaním akéhokoľvek interiéru.

Article Categories:
Ako na domácnosť